5 slavných hudebníků v seriálech

03.04.2023

Říká se, že by se měl každý držet toho, co mu jde nejlépe. Co když ale máte těch talentů hned několik? Bylo by vůči světu fér, nechat si své další schopnosti jen pro sebe? Přesně takhle nejspíš uvažovala následující pětice hudebníků, kteří se rozhodli vystoupit ze své profese a ukázat, že nemají problém ani s herectvím.

Následující pětice hudebních umělců se totiž k překvapení všech objevila v některých epizodách úspěšných seriálů. Jejich herecký štěk byl pro mnohé diváky tak šokující, že měli problém uvěřit svým očím. Schválně, řekněte sami. Všimli jste si následující pětice muzikantů v jejich seriálových rolích?

Flea: Obi-Wan Kenobi

Dnešní článek odstartujeme nejmladším seriálem, který měl vloni za úkol potěšit všechny fanoušky Hvěždných válek. Jak to tak ale bývá s novými příběhy ze světa Star Wars, reakce na seriálového Obi-Wana Kenobiho byly přinejmenším rozporuplné. Spousta diváků se nemohla dočkat až se Ewan McGregor (52) znovu chopí svého ikonického světelného meče, jen aby je zklamal podprůměrný scénář a příběh bez jediné originální myšlenky.

V jádru děje nového seriálu není souboj mezi Obi-Wanem a jeho padlým učedníkem Darth Vaderem, ale únos mladé princezny Leiy. Zde ale přichází jeden z kladů seriálu Disney+. Jejího únosce Vecta Nokru si totiž zahrál hudebník, který má na svém kontě 106 větších či menších rolí (pokud počítáme i videoklipy).

Michael Balzary (60) je basákem funk rockové kapely Red Hot Chili Peppers, kterému ale nikdo neřekne jinak než Flea. Tenhle extravagantní muzikant si v minulosti zahrál například v druhém a třetím Návratu do budoucnosti, Baby Driverovi nebo remaku Psycha, takže pro něj byla role v loňském seriálu hračkou.

Usher: Sabrina – mladá čarodějnice

Zatímco nové příběhy ze Star Wars bývají mezi fanoušky původních filmů předmětem sporů, snad všichni se shodují, že jsou Sabrinina děsivá dobrodružství od Netflixu skvělým „pokračováním“ původního seriálu s Melissou Joan Hart (46) v hlavní roli dospívající čarodějky. Pokud byste navíc jako bernou minci brali recenze na ČSFD, zjistíte, že je nová Sabrina přijímaná ještě lépe než ta původní.

Vraťme se ale k přelomu tisíciletí, kdy se na televizních obrazovkách objevoval seriál Sabrina – mladá čarodějnice. V poslední sérii rodinné komedie se objevuje i zpěvák Usher (44), kterého můžete znát podle jeho hitů Yeah! nebo Burn. V Sabrině si zahrál magickou postavu jménem „Love Doctor“, který pomáhá a radí mladé čarodějnici, když se zamiluje do svého spolužáka.

Justin Bieber: Kriminálka Las Vegas

Na současné vlně kriminálních seriálů se svým dílem bezpochyby podílely i všechny Kriminálky, které se od roku 2000 začaly objevovat na televizních obrazovkách. Tou původní byla Kriminálka Las Vegas, na kterou navázala policejní oddělení z dalších amerických měst, jako je Miami nebo New York.

Právě v Las Vegas jsme se v roce 2011 dočkali poměrně významné role tehdejšího popového idola dívčích srdcí. Ve dvojdílné epizodě si mladého sériového vraha, který se pomocí výbušnin zbavoval svých nepřátel, zahrál Justin Bieber (29). Jeho postavu potká na konci epizody vcelku brutální konec, kdy jej policejní sbor rozstřílí početnou salvou výstřelů. Abyste to video nemuseli složitě hledat na Youtube, připravili jsme si ho pro vás tady.

Nicki Minaj: Steven Universe

Steven Universe je unikátním animovaným seriálem, který vypráví příběhy mladého chlapce, který s pomocí svých superschopností chrání lidstvo před magickými bytostmi složenými z různých drahokamů. Steven se ale teprve učí ovládat své schopnosti, a tak je pro něj každé setkání s takovým monstrem opravdovou výzvou.

Jednu z těch největších představovala obryně Sugilite, která vznikla spojením granátu a ametystu. A proč jí zmiňujeme právě v dnešním článku? Protože jí svůj hlas propůjčila autorka hitů jako Anaconda, Starships nebo Super Bass. Právě díky souboji s Nicki Minaj (40) si Steven osvojí svou supersílu.

Ed Sheeran: Hra o trůny

Na konec dnešního článku jsme si nechali seriálový hit HBO, který mezi lety 2011 a 2019 ukazoval všem fanouškům fantasy, jak skvěle mohou televizní seriály vypadat. Hra o trůny byla opravdovým fenoménem, který udával směr veškeré televizní tvorbě. Pokud si odmyslíte poslední sérii, je o jeden z nejlepších televizních počinů historie.

Když bychom se vrátili k sedmé sérii, nalezli bychom zde tvář jednoho z nejúspěšnějších písničkářů a popových zpěváků současnosti. Když se Aria v podání Maisie Williams (25) setkává se skupinkou Lannisterských vojáků, jeden z nich si začne zpívat. I když jsme se hodně snažili, působí na nás tohle obsazení Eda Sheerana (32) zkrátka nepatřičně.

(tod)

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Nicki Minaj, Usher Raymond, Justin Bieber, Flea Michael Balzary

Filmy:
Hra o trůny, Návrat do budoucnosti II, Kriminálka Las Vegas, Sabrina - mladá čarodějnice

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
zpěváci, američtí hudebníci, amerčití muzikanti, americé zpěvačky, justin bieber, slavní zpěváci, Nicki Minaj Anaconda, slavné seriály, úspěšné seriály, zpěváci ve filmech
TOPlist