5 slavných herců, které můžete sledovat i na Youtube

04.02.2019

Status celebrity se dá v dnešní době získat různými způsoby. Ve většině případů (pokud zrovna nejste třeba Kardashianovi) však musíte něco umět, aby si vás lidé začali vážit. My se v Showbizu většinou soustředíme na slavné herce a ani dnešní článek nebude výjimkou. Dnes se však zaměříme na herce, kteří se nenápadně infiltrovali ještě na jinou platformu, kterou se dá v současnosti získat sláva.

Touto platformou je databáze všemožných videí různého druhu zvaná Youtube. Na této stránce si může vytvořit svůj kanál naprosto kdokoliv a své odběratele a pravidelné diváky většinou získávají svou různorodou zajímavou tvorbou. Najdete zde však i celebrity, které stránku využívají k prohloubení vlastní slávy, a i přesto, že jejich obsah nemusí být tak zajímavý, se jim díky jejich věhlasu daří získávat nespočet fanoušků.

Mnozí youtubeři se na pokusy celebrit prorazit na „jejich“ platformu dívají skrz prsty, jelikož jsou přesvědčeni, že jim Youtube patří a každý by se měl držet toho svého. V některých případech je tento pohled pochopitelný, jelikož spousta celebrit opravdu netuší, jak se na této stránce chovat. Existují však i světlé výjimky. Dnes vám proto přinášíme seznam pěti herců, kteří mají vlastní kanál na Youtube.

5. Russell Brand

Kanál britského komika Russella Branda (43) je jedním z těch nejaktivnějších, které vám během dneška představíme. Na Youtube má téměř milion a půl odběratelů a jeho videa denně sledují tisícovky lidí. Herec, kterého můžete znát z filmů jako Pohádky na dobrou noc, Penelope  nebo Kopačky na Youtube nahrává několik videí týdně, což mu zajišťuje stálý přísun aktivních diváků.

Jeho videa jsou směsicí rozhovorů se zajímavými lidmi a krátkých monologů, ve kterých se věnuje nějakému konkrétnímu tématu. Nejčastěji se věnuje politické a kulturní problematice, a nebojí se tak zabrousit i do kontroverzních témat. Brand je jedním z těch herců, kteří Youtube využívají z těch správných důvodů. Může skrze něj komunikovat se svými fanoušky a sdělovat jim své názory a představit tak svou osobnost v jiném světle, než to zvládají jeho komedie.

4. Felicia Day

Další herečka je známá především znalcům všeho popkulturního. Felicia Day (39) je totiž jakousi neoficiální královnou kultovních seriálů, které mají naprosto oddané fanoušky. Přestože se objevila i v několika filmech, její nejslavnější role pocházejí ze projektů, jako je Heuréka – Město divů, seriál Lovci duchů nebo Buffy, přemožitelka upírů.

I Felicia má však na Youtube svůj kanál, který má přes 200 000 odběratelů. Její kanál je směsicí takzvaných „Let’s play“ videí, ve kterých herečka hraje různé hry, záběrů z cest nebo jejího vlastního pořadu s názvem The Flog.

3. Will Smith

Teď už se přesouváme do nejvyšší ligy, jelikož dalším hercem/youtuberem není nikdo jiný než Will Smith (50). Jeho youtubový kanál ho letos dostal i do videa s názvem Rewind, kterým Youtube každoročně odměňuje své nejvlivnější tvůrce. Současně však bohužel jde i o nejhorší Rewind historie, jelikož proti 2,5 milionům pozitivních reakcí má i 15 milionů těch negativních, což z něj učinilo to nejnenáviděnější video, které na této platformě najdete.

Za to však určitě nemohl hollywoodský herec, jelikož jeho kanálu se na Youtube vede více než dobře. Se 4,5 miliony sledujících vlastní jeden z těch nejúspěšnějších hereckých účtů. Mezi jeho videi najdete různé vlogy, záběry z cestování či jeho rodinných dovolených.

2. Dwayne Johnson

Dalším vlastníkem vlastního youtubového kanálu je jeden z nejlépe placených herců loňského roku. Díky filmům jako Jumanji: Vítejte v džungli, Rampage: Ničitelé či snímku Mrakodrap si Dwayne Johnson (46) vloni v přepočtu vydělal přes 2 800 000 000 Kč. Za zanedbatelnou část těchto výdělků mohl i jeho účet na Youtube, na kterém má téměř 3,5 milionů odběratelů.

Na této stránce jej naleznete pod pseudonymem The Rock, který využíval během své úspěšné wrestlingové kariéry. Jeho kanál se skládá z upoutávek na Johnsonovy filmy, jeho monologů, rozhovorů, zvláštních dokumentů a podivných kuchařských tutoriálů, ve kterých ale sám neúčinkuje. Johnson je tak jedním z těch herců, kteří se o svůj kanál pravděpodobně osobně nestarají, ale zřejmě jej svěřují nějaké PR firmě. Hercův kanál tak působí neosobně a rozhodně to nevypadá, že by mu na něm nějak záleželo.

1. Jack Black

To samé se však nedá říct o herci, kterého jsme si schovali nakonec. Kanál s názvem Jablinsky Games má na svědomí Jack Black (49), Johnsonův kolega z moderního Jumanji, kterého můžete znát i z filmů Škola ro(c)ku, Prázdniny nebo Gulliverovy cesty. Blackův kanál dokázal k dnešnímu datu získat přes 3,5 milionů odběratelů, a přestože to není největší cifra, kterou jsme vám dnes představili, můžeme s klidem tvrdit, že se na první místo dříve nebo později dostane.

Na Jablinski Games je totiž prozatím jen šest videí, jelikož si herec svůj účet na této platformě založil teprve před měsícem. Přestože má jít o hráčský kanál, Black se prozatím baví natáčením videí se svými syny, se kterými podniká různé výlety. Je na první pohled vidět, že tento herec a hudebník v jedné osobě nebere svou youtubovou kariéru nijak vážně a svůj kanál stvořil především pro pobavení nejen svých fanoušků, ale v neposlední řadě i sebe sama.

(tod)

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Will Smith, Jack Black, Dwayne Johnson , Felicia Day

Filmy:
Kopačky, Škola ro(c)ku, Heuréka – město divů, Pohádky na dobrou noc

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké celebrity, američtí herci, youtube celebrity, youtubeři, slavní youtubeři, herci na youtube, celebrity na youtube, největší youtube kanály, nejúsěšnější youtube kanály, Rusell Brand videa, Russel Brand zajímavosti, Felicia Day zajímavosti, Felicia Day youtube, Will Smith youtube kanál, Jack Black videa, Jack Black scény, Jack Black youtube
TOPlist