5 šílených drbů o celebritách, které se nakonec potvrdily

12.03.2018

Také se občas doslechnete nějaké šokující informace o celebritě a říkáte si, že je ten příběh tak přitažený za vlasy, že si ho redaktor snad musel vycucat z prstu? Často tomu tak skutečně je. Bulvár zkrátka často vytváří skandály sám. Občas jsou ale i ty nejpřekvapivější a nejskandálnější drby založené na pravdě.

Zajímá vás, o kom se potvrdilo, že má nemanželské dítě se svou pokojskou? Jste zvědaví, který herec si najímal prostitutky? Chcete vědět, kdo z britské královské rodiny někoho podváděl? V tom případě pokračujte ve čtení!

5. Princ Charles podváděl princeznu Dianu

Začneme majestátně u britské královské rodiny. I když tento případ zrovna nijak okázalý není. Je totiž plný zrady, hořkosti a navíc končí smrtí. Jde samozřejmě o manželství prince Charlese (69) s princeznou Dianou.

Princ Charles

Když bylo Dianě pouhých dvacet let, vzala si o třináct let staršího Charlese. Přestože se jejich vztah zdál navenek jako jedna velká idylka, opak byl pravdou. Princ Charles se tajně stýkal se svou bývalou přítelkyní Camilou Parker Bowles (70), kterou si po rozvodu s Dianou nakonec i vzal. O této aféře se poprvé začalo spekulovat díky knize Andrew Mortona s názvem Diana: Her True Story.

Sám Charles svůj vztah s Bowles potvrdil až o dva roky později. Na základě tohoto doznání a dlouhodobě „skřípajícího“ vztahu se proto královský pár v roce 1996 nechal po dlouhém rozvodovém řízení konečně právně rozvést. Rok po jejich rozvodu bohužel princezna Diana spolu se svým novým přítelem tragicky zahynula při autohavárii v Paříži, když se snažili uniknout francouzským paparazzi.

4. Angelina Jolie byla důvodem rozvodu Jennifer Aniston a Brada Pitta

Těsně po ukončení natáčení snímku Mr. & Mrs. Smith se nechala Jennifer Aniston (49), hvězda seriálu Přátelé, rozvést Bradem Pittem (54). Okamžitě proto začaly vznikat drby o tom, že důvodem jejich rozvodu je hercův románek s Angelinou Jolie (42), která v onom filmu hrála Pittovu manželku.

Angelina Jolie
Zdroj: wikipedia.org

Pitt celé tři roky popíral existenci jakéhokoliv vztahu s přitažlivou Jolie, ale v roce 2008 přiznal, že se do herečky během natáčení Mr. & Mrs. Smith zamiloval. To by však stále ještě nemuselo nic znamenat, jenže jeden z Pittových bodyguardů v roce 2016 prohlásil, že spolu herecké duo něco mělo už při samotném natáčení.

V dubnu 2012 oznámili herci své zasnoubení a ke svatbě došlo o dva roky později. Jak ale asi víte, jejich manželství jim dlouho nevydrželo. V září roku 2016 totiž Angelina požádala o rozvod a o svěření dětí do její péče. Důvodem rozvodu byl údajně alkoholismus Brada Pitta.

3. Arnold Schwarzenegger má dítě se svou pokojskou

I největší akční hrdina se dopustil nějakého toho skandálu. Jedním z drbů, které o rakouském svalovci poměrně dlouho kolovaly, byl ten, že má nemanželské dítě se svou pokojskou Mildred Patriciou Baena. Pomluvy o jeho nemanželském synovy se vynořily krátce po tom, co Schwarzenegger (70) skončil v pozici guvernéra státu Kalifornie v roce 2011.

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: wikipedia.org

Čím starší však Joseph Baena (20) byl, tím hůře se však dala celá záležitost tutlat, jelikož byl více a více podobný svému otci. Schwarzenegger se později k celé záležitosti přiznal během propagace své životopisné knihy s názvem Total Recall. V knize o svých kulturistických, hereckých a politických úspěších aféře věnuje celou kapitolu.

Později se navíc ukázalo, že Schwarzenegger o svém synovi věděl už od začátku, jelikož jeho matce pravidelně posílal peníze. Pokud vás Schwarzeneggerův život zajímá, můžeme jen vřele doporučit náš článek o sedmi zajímavostech z jeho života.

2. Charlie Sheen si najímal prostitutky

Že je Charlie Sheen (52) velkým hollywoodským potížistou, se ví už dávno. Ať už jde o jakékoliv drogy nebo alkohol, můžete si být s největší pravděpodobností jistí, že je Sheen vyzkoušel. Sheen mimo jiné také proslul svými konflikty s filmovými a televizními tvůrci, které vedly až k jeho vyhazovu ze seriálu Dva a půl chlapa.

Charlie Sheen
Zdroj: Instagram

Sheen však nebyl za průšviháře, kterým je dnes, považován vždy. Jeho image se však naprosto změnila, když v roce 1993 „praskl“ skandál okolo hollywoodského kartelu s prostitutkami, který vedla Heidi Fleiss (52). Ta si totiž vedla záznamy všech svých zákazníků, mezi kterými byl právě i Charlie Sheen. 

Foto: Heidi Fleiss / Youtube

Ten zprvu všechna obvinění popíral, ale jelikož se jeho jméno objevilo na šecích, které pro Fleiss vystavil a protože byl jako svědek předvolán před soud, musel jít s barvou ven.

Během soudního řízení dokonce přiznal, že za prostitutky, které mu Fleiss poskytla, utratil během dvou let přes 50 tisíc dolarů.

1. Bill Cosby je sexuálním predátorem

Přestože pro tuzemského diváka není Bill Cosby (80) příliš známým hercem, ve Spojených státech byl jednou z největších hvězd sitcomů 70. a 80. let. Potvrzené drby o tomto herci jsou však tak závažné a otřesné, že jsme se ho rozhodli zařadit na první místo našeho žebříčku.

 

Bill Cosby
Zdroj: Youtube

Ve svých filmech a seriálech vždy hrál zábavné muže, kteří by se roztrhali pro vlastní rodinu. Proto bylo pro jeho fanoušky skutečně šokujícím zjištěním, když o Cosbym začaly kolovat zvěsti, že je sexuálním predátorem. Údajně měl dotyčné ženy zdrogovat omamnými látkami a poté je znásilňoval. Přesto, že byla tato obvinění vážná, dlouhou dobu se jednalo o pouhé drby.

Pravda se provalila až po více než dvaceti letech, když se v roce 2014 začaly přiznávat různé ženy, že se staly obětmi Cosbyho násilnického řádění. Nakonec proti němu vystoupilo přes 30 žen a táhlý soudní proces se slavným komikem by měl skončit někdy na přelomu března a dubna 2018.

(tod)

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie, Brad Pitt, Jennifer Aniston, Bill Cosby, Charlie Sheen, Princ Charles, princezna Diana

Kategorie:
Celebrity, Skandály,

Tagy:
skandály celebrit, prostitutky, britská královská rodina, Charlie Sheen prostitutky, nevěra celebrit, nevěrné celebrity, nevěrní herci, Charlie Sheen skandály, Bill Cosby znásilnění, hollywoodské skandály, skandály Hollywoodu, drby o celebritách, násilníci, Bill Cosby sexuální skandál, Brad Pitt nevěra, Heidi Fleiss, skandály královské rodiny
TOPlist