5 sexuálních scén z animovaných filmů

21.02.2019

Asi nikdo nebude zpochybňovat tvrzení, že je většina animovaných snímků zaměřená na dětské publikum. Ať už jde o pohádkové disneyovky nebo víkendové animované seriály, cílovou skupinou těchto děl jsou jistojistě děti. Samozřejmě v nich čas od času najdete nějaké vtipy, které pochopí jen dospělí, ale to je spíše výjimkou než pravidlem.

Někteří tvůrci animovaných filmů však občas zapomenou, pro koho vlastně své filmy tvoří, a vloží do nich scény, které by dětské publikum rozhodně vidět nemělo. Kromě toho samozřejmě existují i snímky, které se tváří jako pohádky pro děti, ale ve skutečnosti jsou přisprostlými komediemi pro dospělé.

Ať už jde o jakýkoliv druh animovaného filmu, překvapí vás, kolik oplzlostí najdete v každém z nich. My vám proto dnes přinášíme seznam pěti animovaných filmů, ve kterých se objevily sexuální scény. V některých snímcích je pohlavní styk pouze naznačen, ale pokud se „prokousáte“ až na konec dnešního žebříčku, zjistíte, že ne každý filmový tvůrce nakládá s problematikou sexu v rukavičkách. Můžeme vám totiž slíbit, že se budou tyto scény každým dalším bodem přiostřovat.

5. Lví Král

Začneme pěkně zlehka snímkem, ve kterém jsou sexuální hrátky hlavních hrdinů pouze naznačeny, ale všichni moc dobře vědí, k čemu mezi Simbou a Nalou dojde. Znalci animovaných filmů už jistě přišli na to, že máme na mysli veleúspěšného Lvího krále z roku 1994.

Simba a Nala jsou dva lvi (přesněji řečeno lev a lvice), kteří byli v mládí velmi dobrými přáteli, ale po Simbově útěku z domova trávili velkou část svých životů odloučeni. Když se proto po několika dlouhých letech znovu setkají, nemohou se navzájem nabažit a jejich přátelské zápasení přeroste v jinou fyzickou aktivitu.

Přestože animátoři jejich společné radovánky neukázali, Nalin pohled mluví za vše. Když k tomu ještě přidáte píseň Eltona Johna (71) s názvem Can You Feel The Love Tonight, která hraje na pozadí této scény, nemůže být pochyb o tom, že spolu oba lvi sdílí víc než jen vzpomínky na dětství.

4. Shrek 2

Příběh druhého Shreka začíná přesně tam, kde příběh toho prvního skončil. Shrek a Fiona jsou na romantických líbánkách, což už samo o sobě znamená, že je asi nebudou trávit jen držením se za ruce. Přestože jsou příběhy z této zlobří série plné vtipů pro dospělé, se sexuálními scénami tyto filmy zacházejí poměrně opatrně.

I když film přímo neukazuje, že by spolu oba zlobři skutečně sdíleli lože, montáž ze začátku filmu ukazuje spoustu romantických situací, které spolu zelení hrdinové zažívají. Kromě líbánkového apartmá a „smyslné“ bahenní koupele je zde i záběr na opuštěnou písečnou pláž, kde na sobě Shrek s Fionou leží. Pokud by vám to nepřišlo jako dostatečný důkaz, stačí se podívat na začátek třetího filmu ze série, kdy princezna svému manželovi oznámí, že s ním čeká děti.

3. Simpsonovi

Byl by hřích, kdybychom na našem seznamu nejodvážnějších animovaných děl nezahrnuli kultovní Simpsonovi. Protože je ale dnešní článek o sexuálních scénách z animovaných filmů, museli jsme sáhnout po jediném filmovém zpracování příběhů žluté rodiny s názvem Simpsonovi ve filmu z roku 2007.

Naštěstí nás ale tvůrci tohoto slavného animáku nezklamali ani svým filmem a i zde najdete jednu žhavou scénu. K té dojde, když se Marge s Homerem rozhodnou, že si užijí trochu manželských radovánek ve své chatě v Aljašce. Na pomoc jim přiběhne celá řada lesních zvířátek, které jako by z oka vypadly těm, které pomáhají Sněhurce v jejím vlastním animáku.

Místo toho, aby však zvířátka Simpsonovi oblékali, jim naopak z šatů pomáhají ven. I když u Homera mají trochu problémy, nakonec se jim pár podaří úspěšně vysvléknout. I když ani zde není samotný akt vidět, z vyděšených tváří zvířectva jde poměrně snadno usoudit, co se na druhé straně místnosti odehrává.

2. Team America: Světovej policajt

Kdo zná tvorbu Treye Parkera (49) a Matta Stonea (47) nemohl být překvapený sexuální scénou, která se objevila v jejich filmu Team America: Světovej policajt. Parker a Stone jsou totiž tvůrci seriálového South Parku, který každou sérií posouvá hranici toho, co je ještě možné ukázat na televizních obrazovkách.

Poté, co si toto tvůrčí duo vyzkoušelo, jaké to je, být na stříbrném plátně díky filmu South Park: Peklo na Zemi a několika dalším nenápadnějším snímkům, rozhodli se pánové, že přijdou s originálním filmem, k jehož tvorbě využijí loutky. Team America je tak jednou velkou jízdou, která se nezalekne vůbec ničeho.

Důkazem této odvážnosti je i sexuální scéna mezi hlavními hrdiny filmu Garym a Lisou, ve které není naznačeno vůbec nic. Místo toho je jejich milostná aféra zobrazena naplno bez jakýchkoliv okolků. Vidět je naprosto vše, včetně střídání různých sexuálních poloh. Celá scéna je díky loutkovému zpracování naprosto absurdní, čemuž pomáhá i soundtrack, za kterým také stojí tvůrčí duo Stone-Parker.

1. Buchty a klobásy

Slíbili jsme vám, že se dnešním článkem probereme od těch nenápadnějších sexuálních scén až k těm nejgrafičtějším, a my sliby plníme. Jak lépe zakončit dnešní článek než skutečnou animovanou orgií. Ti, kdo předpokládali, že je kreslený snímek Buchty a klobásy jen další pohádkou, na kterou vzali své děti, by si měli o filmech zjišťovat více informací. Kromě kresleného zpracování a antropomorfních hrdinů totiž snímek Conrada Vernona (50) a Grega Tiernana (53) nemá s pohádkami společného zhola nic.

Je plný opovrženíhodného chování, brutálního násilí, tvrdých drog a ano, v neposlední řadě i sexu. K tomu dojde na samém konci snímku, kdy se hlavní párkový hrdina filmu setká se svou vyvolenou houskou. Okamžitě se začnou oddávat velmi názornězobrazeným sexuálním radovánkám, což inspiruje ostatní produkty supermarketu k tomu, aby se k nim připojili.

(tod)

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Matt Stone, Conrad Vernon, Trey Parker, Elton John

Filmy:
Lví král, Shrek 2, Team America: Světovej policajt, Simpsonovi ve filmu

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
TOPlist