5 seriálových hvězd, které si vzaly své kolegy

02.08.2021

Že může láska kvést všude, je nesporný fakt, o kterém nemá cenu diskutovat. Zamilovat se můžete do svých spolužáků, kolegů i náhodných kolemjdoucích. Stačí, aby přeskočila jiskra, a je vymalováno. Výjimkou nejsou ani natáčecí placy filmů a seriálů.

V dnešním článku se proto zaměříme na slavné seriálové herce, kterým natolik učarovali jejich kolegové, že s nimi „do toho praštili“. Vítejte na Showbiz.cz, kde vám dnes představíme pětici seriálových hvězd, které si vzaly své kolegy.

5. Jared Padalecki a Genevieve Cortese – Lovci duchů

Americký herec Jared Padalecki (39) má za sebou něco málo přes desítku filmů, ale skutečné uplatnění nalezl hlavně na televizních obrazovkách. Jeho filmy jsou přinejlepším průměrné, ale pro fanoušky seriálu Gilmorova děvčata je naprosto nezapomenutelný. Do dnešního článku jsme však Jareda zařadili kvůli jinému výrazně odlišnému seriálu.

Lovci duchů totiž nejsou romantickou komedií, ale akčním hororem, který vypráví příběhy dvou bratří bojujících proti silám zla. Padalecki zde hraje mladšího Sama Winchestera, který má na rozdíl od jeho bratra větší pochopení pro démony a jiné pekelné stvůry. Tahle vlastnost se promítla i u herce samotného, jelikož si v roce 2010 vzal herečku, která v seriálu hrála démonku jménem Ruby.

S Genieve (teď už) Padalecki (40) má Jared v současnosti už tři děti a na sociálních sítích se prezentují jako naprosto pohádkový pár. Protiklady se zkrátka přitahují a Lovci duchů jsou toho zářným příkladem.

4. David Tennant a Georgia Moffett – Pán času

Herce Davida Tennanta (50) znají především fanoušci detektivky Broadchurch, komediálního fantasy seriálu Good Omens nebo Harryho Pottera. Tennant je zkrátka miláčkem snad všech nadšenců do popkultury. Skutečně slavným začal tenhle britský herec být kolem roku 2005, kdy se stal v pořadí už desátým představitelem Pána času.

Tenhle seriál se na britských televizních obrazovkách objevuje už od roku 1963. Tennant je dodnes mnohými považován za vůbec nejlepší ztvárnění „Doktora“, kterého se fanoušci seriálu dočkali. S tímhle výrokem by s největší pravděpodobností souhlasila i Georgia Moffet (36), která si v seriálu zahrála jeho dceru.

Dnes už se jmenuje Georgia Tennant, takže asi tušíte, k čemu při natáčení došlo. Ačkoliv se to může zdát zvláštní, Tennant se se svou seriálovou dcerou velmi sblížil a dnes jsou již manželé. Příběhy Pána času jsou většinou postavené na cestování do minulosti nebo budoucnosti, a tak je věkový rozdíl mezi oběma herci pouhých čtrnáct let. Tennantovi v současnosti vychovávají úctyhodných pět dětí.

3. Ashton Kutcher a Mila Kunis – Zlatá sedmdesátá

Od hororu a sci-fi se přesuneme k sitcomu, a to konkrétně k tomu, který nese název Zlatá sedmdesátá. Ten vypráví o partičce dospívajících přátel, kteří se učí bojovat se životem na pozadí amerického severu sedmdesátých let minulého století.

Hlavní postavy ztvárnili mimo jiné i Ashton Kutcher (43) a Mila Kunis (37), kteří v seriálu hráli milenecký pár. Dnes jsou svoji, ale trvalo velmi dlouho, než si řekli své „ano“. Seriál se přestal natáčet už v roce 2005, ale Kunis a Kutcher k sobě našli cestu až v roce 2012. Herečka byla dříve provdaná za Macaulayho Culkina (40) a Kutcher si zase vzal o patnáct let starší Demi Moore (58).

Ani jeden z těchto vztahl však nevydržel víc jak deset let, a tak se v roce 2012 oba budoucí manželé ocitli bez partnera. Pomalu se začali znovu sbližovat a v roce 2015 přeměnili svůj seriálový vztah v opravdový manželský stav. V současnosti jsou stále svoji a vychovávají dvě děti.

2. Alyson Hannigan a Alexis Denisof – Buffy, přemožitelka upírů

Americká herečka Alyson Hannigan (47) si zahrála jednu z hlavních rolí seriálu Jak jsem potkal vaši matku, znát ji můžete i ze série Prci, prci, prcičky, ale do myslí televizních diváků se poprvé pořádně zapsala jako sympatická Willow při natáčení první série Buffy, přemožitelky upírů z roku 1997.

Zde se také seznámila se svým budoucím mužem, kterým je Alexis Denisof (55). Ten hrál v seriálu takzvaného „pozorovatele“ Wesleyho, který Buffy a jejímu týmu pomáhá s bojem proti silám zla. Wesley má široké znalosti v oborech démonologie, magie a černých umění, a tak je pro lovce upírů nepostradatelným pomocníkem.

Nejradši ho ale má Alyson Hannigan, kterou si vzal krátce po skončení natáčení seriálu. Svoji jsou už od roku 2003, a tak jsou jedním z nejdéle fungujících párů Hollywoodu. Společně pečují o dvě dcery a podle všeho žijí skutečně spokojeným manželským životem.

1. Kit Harington a Rose Leslie – Hra o trůny

Na konec dnešního seznamu jsme si nechali hlavního hrdinu seriálové Hry o trůny. Tímto mužem není nikdo jiný než Jon Snow, kterého si „střihnul“ londýnský rodák Kit Harrington (34). Jon je nemanželským synem šlechtice Neda Starka, a jako takový se nikdy sám nemohl stát nikým důležitým.

Proto se dobrovolně vydal na Zeď, která odděluje Západozemí od hrozby skryté na severu kontinentu. Za zdí žijí takzvaní Bílí chodci, kteří představují obrovskou hrozbu pro celý svět. Nežijí tam však sami. Za zdí totiž zároveň žijí i „Divocí“, kteří nepodléhají zákonům žádného z mnoha rodů, které se přou o nadvládu nad Západozemí.

Mezi těmito divokými žila i rusovláska Ygritte, kterou si zahrála skotská kráska Rose Leslie (34). Ta byla součástí skupiny, která Jona zajala, ale zanedlouho se do zádumčivého mladíka zamilovala. Stejným procesem si prošla i sama herečka, která si Harringtona vzala přibližně sedm let poté, co spolu začali v roce 2011 chodit. Letos se jim narodil první syn a pár tak vypadá spokojeněji než kdy dříve.

(tod)

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Tennant, Mila Kunis, Jared Padalecki, Alyson Hannigan

Filmy:
Hra o trůny, Buffy, přemožitelka upírů, Pán času, Lovci duchů

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké herečky, američtí herci, hollywoodske páry, Hra o trůny zajímavosti, David Tennant manželka, Ashton Kutcher a Mila Kunis, Alyson Hannigan manžel, Kit Harington zajímavosti, Rose Leslie život
TOPlist