5 nejvtipnějších reklam s hollywoodskými herci

02.02.2019

Většina z nás žije v domnění, že si všichni hollywoodští herci žijí kvůli obrovským výplatám jako v bavlnce. U některých to samozřejmě platí, a když se navíc podíváte na žebříček nejlépe placených herců a výplaty, které si z jejich filmů odnesli, není tato představa tak zcestná. Musíte však mít na paměti, že každý herec není George Clooney (57) nebo Dwayne Johnson (46), a tak si na svůj hvězdný lifestyle musejí zkrátka občas přivydělávat.

Když už máte nějaké herecké renomé, můžete se snadno stát tváří nějaké značky. Firmy vám totiž často téměř „utrhnou ruce“ za to, když jim zpropagujete nějaký produkt. My jsme se proto prohrabali internetem a hledali jsme ty nejzábavnější reklamy, ve kterých účinkují hollywoodské hvězdy. Vtipné reklamy s herci totiž nejsou jen českou specialitou, ale můžete je najít i u amerických herců.

5. Ryan Reynolds - Hyundai

Dnešní článek odstartujeme s jednou z těch kratších reklam, které vám dnes představíme. Hlavní role se v ní ujímá představitel Deadpoola, herec z loňské komedie Zabiják & bodyguard či hvězda hororového 3:15 zemřeš v jedné osobě.

Reklama na nový vůz značky Hyundai se odehrává ve fiktivním městě zvaném Ryanville, do kterého přijíždějí dvě slečny v tomto automobilu. Městečko vypadá na první pohled úplně obyčejně, ale po chvilce zjistíte, že jsou všichni jeho obyvatelé ve skutečnosti Ryan Reynolds (42).

Ten v reklamě hraje policistu, dělníka, piráta silnic i skupinku sportovců, kteří na zahradě trénují americký fotbal. Taková dávka sexappealu samozřejmě obě dívky rozhodí, což málem zapříčiní přejetí dalšího Reynoldse, který venčí své psy. Hlavní pointou reklamy jsou proto chytré automatické brzdy vozu, díky kterým v Ryanville nedojde k neštěstí.

4. Jennifer Aniston – Smartwater

Reklama na balenou vodu zvanou Smartwater je zábavná spíše neúmyslně. Hlavní role se v ní ujímá Jennifer Aniston (49), která se se třemi produkčními snaží vymyslet, jak v současnosti správně natočit virální reklamu. V jejich návrzích se proto objeví spousta štěňat, tancující děti, dvojitá duha, kopanec do rozkroku i zpomalené záběry na pijící herečku.

Reklama si klade za cíl stát se virální díky svému obsahu, ale daří se jí to spíš díky své podivnosti a zvláštnímu přístupu. Jak možná víte, neexistuje recept na to, jak udělat nějakou kampaň skutečně virální, ale tvůrcům reklamy na tuto značku balené vody se to přesto podařilo. Sice asi ne úplně způsobem, který původně zamýšleli, ale jak se říká, účel světí prostředky.

3. Christopher Walken – Kia

Připravili jsme si pro vás ještě jednu reklamu na automobil, ale tentokrát jde o jinou korejskou značku. Natáčení reklamy na vůz značky Kia se totiž zúčastnila herecká legenda, jejíž ikonický hlas a způsob řeči se snaží napodobit nejeden imitátor.

Christopher Walken (75) se objeví v šatně jednoho nic netušícího muže, který si jen snaží vybrat ponožky ke svému obleku. K jeho překvapení však tam ale nalezne oscarového herce, který ho přesvědčuje o nudnosti béžových ponožek, a snaží se mu vysvětlit, že by si měl vybrat něco s větším šmrncem.

Poté, co skončí s propagací barevných puntíkovaných ponožek, luskne Walken prsty a v šatně se objeví automobil, který je ve skutečnosti jádrem celé reklamy. Nevíme, jak to máte vy, ale když si jdeme vybrat ponožky my, většinou neskončíme s novýmvozem.

2. Danny Trejo, Steve Buscemi – Snickers

Tyčinky Snickers se zábavnými reklamami pyšní už delší dobu. Bylo proto opravdu těžké vybrat tu nejlepší. Dlouho jsme váhali i nad tou, která běžela i na českých obrazovkách, kde se do role japonského nindži převtělil Rowan Atkinson (64) v nezapomenutelné roli Mr. Beana. Nakonec jsme se ale rozhodli, že vám představíme reklamu, kterou jste s největší pravděpodobností neviděli.

Jde totiž o scénu vytrženou z amerického sitcomu z konce šedesátých let s názvem The Brady Bunch. Jelikož je však motem Snickers hláška: „Když máš hlad, nejsi to ty,“ objeví se v rolích dívek Marshy a Jan herci Danny Trejo (74) a Steve Buscemi (61).

Přestože je reklama zaměřena především na americké publikum, dokáží drsňácké vizáže obou herců v rolích roztomilých slečen pobavit i ty, kteří jsou seriálem The Brady Bunch nepolíbení.

1. Gordon Ramsay, Anthony Hopkins, Cardi B – Alexa

Nakonec jsme si pro vás schovali reklamu na produkt Amazonu s názvem Alexa. Alexa je bezdrátový reproduktor, který můžete ovládat hlasem a můžete mu dávat různé úkoly či pokládat otázky. Premisa reklamy na tuto vychytávku se točí kolem situace, kdy Alexa ztratí svůj hlas a šéfové Amazonu tak musejí hledat vhodnou náhradu.

Mezi kandidáty se tak objeví slavný šéfkuchař Gordon Ramsay (52), který je proslulý svým ne zrovna vytříbeným jazykem, herečka z absurdních komedií Rebel Wilson (38), sir Anthony Hopkins (81) nebo americká zpěvačka Cardi B (26). Všichni tak přispívají svou troškou do mlýna a ukazují, proč by se nikdy nemohli stát hlasem domácího interaktivního pomocníka.

Ať už vám vadí Ramsayho netrpělivost, nepříjemná smyslnost Wilson, výsměch Cardi B či Hopkinsova nepříjemně klidná dikce, je nad slunce jasné, že by měl Amazon v případě ztráty hlasu jejich produktu hledat jinde.

(tod)

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Jennifer Aniston, Steve Buscemi, Anthony Hopkins, Ryan Reynolds

Filmy:
3:15 zemřeš, Deadpool

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
vtipná videa, reklamy, vtipné reklamy, reklamy s herci, reklamy s hollywoodskými herci, Jennifer Aniston reklama, Steve Buscemi reklama, skvělé reklamy, zajímavé reklamy, drahé reklamy, Jennifer Aniston videa
TOPlist