5 nejšílenějších konspiračních teorií o celebritách

20.08.2018

Pokud je berete s nadsázkou, mohou být konspirační teorie zdrojem královské zábavy. Pokud jim ovšem začnete příliš věřit, zanedlouho se z vás stanou blázni, kteří nosí čepice z alobalu, aby je vláda nebo mimozemšťané nemohli ovládat. Každopádně je obdivuhodné, jaké šílenosti si lidé dokáží vymyslet.

Poměrně hodně konspiračních teorií koluje i o filmových hvězdách a jiných celebritách. Zajímá vás, kdo je podle konspirátorů nesmrtelnou bytostí? Která herečka je tajným agentem nebo která zpěvačka je skrytou satanistkou? Pak se rozhodně pusťte do dnešního článku o pěti nejbláznivějších konspiračních teoriích, které kolují o celebritách!

5. Avril Lavigne zemřela a byla tajně nahrazena

A začneme pěkně zostra. První šílená teorie, kterou vám dnes představíme, se týká úspěšné kanadské poprockové zpěvačky Avril Lavigne (33). Autorka hitů jako Sk8er Boi nebo Complicated totiž měla podle některých v roce 2003 zemřít a měla ji nahradit Mellisa Vandella, která jako zpěvačka vystupuje dodnes.

Avril měla údajně spáchat sebevraždu po smrti svého otce a všechna její alba od Under My Skin už měla natočit právě Melissa. Teorie se pak různí ve spekulacích, zda je Mellisa pouze její náhodnou dvojnicí, nebo jejím umělým klonem. V jednom se však všechny shodnou. Avril Lavigne je už patnáct let po smrti.

Tato šílenost vznikla díky jisté brazilské fanouškovské stránce, která se zpěvačce věnovala. Stačilo, aby si v jednom z mnoha příspěvků jeho autor zaspekuloval o možné smrti zpěvačky, která podle něj od roku 2003 vypadá jinak než dříve, a konspirace byla na světě.

4. Stephen King zastřelil nejslavnějšího Brouka

Pokud si myslíte, že Johna Lennona zastřelil Mark David Chapman kvůli jeho prohlášení, že jsou „Beatles větší než Ježíš“, následující teorie vás vyvede z omylu. Podle ní totiž za vraždou slavného muzikanta nestojí nikdo jiný, než spisovatel mysteriózních thrillerů a hororů Stephen King (70).

Ten měl zpěváka zastřelit podle pokynů prezidentů Nixona a Raegana a Chapman byl pouze najatým hercem, který měl podezření strhnout na sebe. Tato teorie je však plná děr a stojí na hodně, ale opravdu HODNĚ vratkých nohách.

Hlavními „důkazy“, které Kingovu vinu dokazují, má být podobnost mezi Kingem a Chapmanem a fakt, že King šiřitele této konspirační teorie nikdy nezažaloval. Podle této teorie měly časopisy Time a Newsweek před Lennonovou vraždou v šifrách varovat, ale tato varování nikdo včas nerozluštil. Autoři této teorie však už nevysvětlují Kingův motiv, důvod výběru úspěšného autora pro tuto úkladnou vraždu a celkově je tak tato teorie jednou z těch jen obtížně uvěřitelných.

3. Taylor Swift je satanistka

Jak už jste si asi povšimly, spousta konspiračních teorií, které se týkají celebrit, je založena na jejich podobnosti k jiné osobě. Nejinak tomu je i u popové zpěvačky Taylor Swift (28), která je podobná kontroverzní osobě Zeeny Schreck (54), známé také jako Zeena LaVey, která byla po dobu pěti let mluvčím a velekněžkou satanistického hnutí.

V roce 1990 však z pozice velekněžky odstoupila, což bylo téměř přesně rok po tom, co se narodila budoucí popová hvězda Taylor Swift. Ta je Zeeně v současnosti skutečně velmi podobná, což se pro spoustu konspirátorů samozřejmě stalo jasným důkazem, že Taylor její dcerou, či dokonce klonem.

Jestli však je Taylor skutečně iluminátským klonem slavné satanistky asi necháme na posouzení vám. Pro jistotu si však zkusíme pustit její hit Shake It Off pozpátku, jestli v něm nenalezneme nějaký ten ďábelský vzkaz.

2. Miley Cyrus je agentka čekající na aktivaci

Sleeper agent je označení pro tajné agenty, kteří byli „naprogramováni“ takovým způsobem, že jim byl vymytý mozek a přijali novou totožnost. Na základě určitého signálu se pak mají proměnit zpět ve své původní já a začít tak svou špionážní či buřičskou činnost.

Přesně takovým agentem má být i kontroverzní herečka a zpěvačka Miley Cyrus (25). Ta totiž hrála v seriálu Hannah Montana, kde ztvárnila obyčejnou středoškolačku, která však žila dvojitým životem jako popová megastar.

Možná i to přesvědčilo zpěváka skupiny Korn Jonathana Davise (47), že vede Cyrus tajný život i ve skutečnosti. Měla být údajně agentkou Obamovy vlády, která měla její veřejné excesy využívat pro manipulaci médií. Její twerkování a různé průšvihy tak měly odvádět pozornost veřejnosti od důležitých témat.

1. Keanu Reeves je nesmrtelný

Poslední teorie je podle našeho názoru tou nejlepší, kterou vám dnes představíme. Je zároveň tou nejzábavnější, ale i nejpodivnější a týká se herce Keenu Reevese (53). Pokud už nějakou dobu sledujete jeho filmovou kariéru, museli jste si všimnout jisté podivnosti. Už skoro třicet let to totiž vypadá, že hvězda filmů jako Matrix, John Wick nebo Nebezpečná rychlost zkrátka a dobře nestárne.

To by ještě nebylo nic tak záhadného, někteří lidé prostě „zrají jako víno“, ale situace se stává komplikovanější, když si povšimnete, že v minulosti existovala celá řada lidí, kteří jako by Reevesovi z oka vypadli. Z toho se podle mnoha konspirátorů dá vyvodit jediné. Reeves je nesmrtelnou bytostí, která chodí po světě už od počátku věků.

Možná je skutečně nesmrtelný, možná má stroj času jako ve filmu Skvělé dobrodružství Billa a Teda a možná je „vyvoleným“ z Matrixu. Jisté je jen to, že Keanu vypadá na svůj věk stále neskutečně dobře.

Znáte nějaké další „ulítlé“ konspirační teorie? Myslíte si, že na těch, co jsme pro vás dnes vybrali, by přeci jen něco mohlo být? Nebojte se s námi podělit v komentářích!

 

Fandím
40 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Taylor Swift, Avril Lavigne, Keanu Reeves, Miley Cyrus , Stephen King

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
slavné zpěvačky, legendární zpěvačky, konspirační teorie, konspirační teorie celebrity, David Chapman, vražda Johna Lennona, Avril Lavigne smrt, Avril Lavigne dvojnice, Stephen King vražda, Taylor Swift dvojnice, Miley Cyrus agentka, Miley Cyrus konspirační teorie, Keanu Reeves věk, Keanu Reeves zajímavosti
TOPlist