5 nejkratších manželství celebrit

11.04.2019

Se vztahy je to občas opravdu složité. Do někoho se intenzivně zamilujete, jen abyste později zjistili, že byla veškerá vaše společná vášeň jen chvilkovým poblouzněním. Samozřejmě ne každý vztah musí zákonitě končit fiaskem, ale vzhledem k stále narůstajícímu počtu rozvodů to vypadá, že je více a více manželství odsouzeno k zániku.

Právě rozvody jsou tématem našeho dnešního článku. Samozřejmě máme na mysli rozvody celebrit. Dnes jsme se totiž rozhodli posvítit na ta nejkratší manželství známých osobností, jejichž délka vás naprosto zaskočí. Zajímá vás, které hvězdy vydržely sezdány jen po dobu několika krátkých dní? Pak se pusťte do dnešního článku.

5. Drew Barrymore a Jeremy Thomas – 39 dní

Americká filmová hvězda Drew Barrymore (44) se k herectví díky svým rodičům dostala už ve svém útlém dětství. Jak to však u dětských hvězd bývá, bylo celé její dospívání jaksi zrychlené. Už v deseti letech se pouštěla do tvrdých drog a nekonečných večírků a její první svatba přišla v hereččiných devatenácti letech.

Její manželství s velšským barmanem Jeremym Thomasem však skončilo téměř tak rychle, jako začalo. Vzali se v březnu roku 1994 a k rozvodu došlo v dubnu téhož roku. I k svatbě došlo záhy po tom, co spolu začali chodit. Před svatbou spolu totiž byli pouhých šest týdnů. Rozvod přišel po devětatřiceti dnech, a to jsme teprve na pátém místě dnešního žebříčku.

4. Eddie Murphy a Tracey Edmonds – 14 dní

Čtvrté místo obsadil černošský herec, který se do Hollywoodu dostal díky svým stand-upovým komickým vystoupením, a ve filmech se proslavil především díky sérii Policajt v Beverly Hills. Eddie Murphy (58) si v roce 2008 na Nový rok vzal televizní producentku Tracey Edmonds (52) na soukromém ostrově u Bora-Bora.

Už jejich líbánky však nezačaly úplně hladce, jak jeden ze svatebčanů prozradil časopisu People. „Eddie na Tracey veřejně křičel. Došlo k tomu dokonce několikrát a bylo to opravdu trapné,“ sdělil časopisu utajený zdroj. Po pouhých čtrnácti dnech Murphy a Edmonds oznámili, že svůj manželský svazek ruší, ale že se rozhodli zůstat přáteli.

3. Dennis Hopper a Michelle Phillips – 8 dní

Dennis Hopper byl americkým hercem, který se proslavil filmy jako Rebel bez příčiny, Frajer Luke, ale především snímkem Bezstarostná jízda, ve kterém hrál jednoho ze dvou volnomyšlenkářských motorkářů, kteří se vydávají na cestu po Spojených státech. Bezstarostná však rozhodně nebyla jeho svatba z roku 1970, kdy byl na vrcholu své slávy.

Tehdy si totiž vzal americkou herečku a zpěvačku Michelle Phillips (74) se kterou se o osm dní později rozvedl. Hopper měl během svého života pět svateb a o svém sňatku s Phillips často s úsměvem prohlašoval, že na něj vzpomíná s láskou. Tedy alespoň na těch prvních sedm dní. Ten osmý totiž zřejmě nestál za nic.

2. Nicolas Cage a Erika Koike – 4 dny

Následující rozvod nás pro dnešní článek inspiroval. Na konci března totiž vyplula na povrch zpráva, že si Nicolas Cage (55) vzal maskérku Eriku Koike. Pouhé čtyři dny po oznámení sňatku internetem proletěla další zpráva, tentokrát však o tom, že se herec s maskérkou rozvádějí. Někteří lidé proto ani nestihli zaregistrovat, že je hvězda Obchodníka se smrtí, Skály nebo Lovců pokladů ženatá, a už to nebyla pravda.

Cage ani v minulosti nebyl zrovna rekordmanem, co se dlouhotrvajících sňatků týče. V roce 2002 si totiž vzal Marii Presley (51), jedinou dceru Elvise Presleyho. Tohle manželství jim vydrželo podstatně déle než to letošní, ale ani 107 dní zrovna nejde označit za něco záviděníhodného. Dodnes se ani jeden z bývalého páru nesvěřil s důvodem jejich brzkého rozvodu.

1. Britney Spears a Jason Alexander – 55 hodin

Poslední celebrita, kterou čekala jedna z těch nejkratších svateb historie, se již v minulosti proslavila několika šílenými skandály. Zpěvačka Britney Spears (37) měla několik neslavných průšvihů, které se na veřejnosti několikrát dost dopodrobna probíraly. Nedávno jsme o některých z nich psali i v našem článku o nejpodivnějším chování celebrit

K její rekordně krátké svatbě došlo v roce 2004, kdy si na pouhých 55 hodin vzala svého kamaráda z dětství Jasona Alexandera. Zpěvačka svého kamaráda pozvala na oslavy Nového roku do Las Vegas a poslala pro něj dokonce i soukromý tryskáč. Společně se pak opili „pod obraz“ a rozhodli se, že se vezmou. Když však po dvou dnech vystřízlivěli, rozhodli se svůj svazek zrušit.

(tod)

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Nicolas Cage, Drew Barrymore, Britney Spears, Eddie Murphy

Filmy:
Policajt v Beverly Hills, Bezstarostná jízda, Lovci pokladů

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
vztahy celebrit, manželství celebrit, Nicolas Cage manželství, drby o celebritách, krátké manželství, celebrity v soukromí, Drew Berrymore manželství, Britney Spears vztahy, Eddie Murphy soukromí, Eddie Murphy život
TOPlist