5 hereckých dvojic, které nenáviděly vzájemnou spolupráci

10.03.2018

Spousta herců se během natáčení svých filmů velmi sblíží se svými kolegy a vytvoří si tak dlouhotrvající přátelství. Ovšem nebývá tomu tak vždy. Občas se totiž stane, že herci, kteří ve svých filmech a seriálech hrají nejlepší přátele, se ve skutečnosti nemohou vystát.

My vám proto přinášíme seznam pěti hereckých dvojic, které nutnost vzájemné spolupráce přímo nenáviděly.

5. Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall

Sarah Jessica Parker

Seriál Sex ve městě vypráví příběh o čtyřech nejlepších kamarádkách a jejich životě v centru New Yorku. Jen málokoho by proto napadlo, že se dvě z hlavních hereček přímo nesnáší. Kim Cattrall (61), která v seriálu hrála náruživou Samanthu, se totiž už před lety rozhádala se Sarah Jessicou Parker (52), představitelkou spisovatelky Carrie.

K prvnímu konfliktu došlo ve chvíli, kdy Cattrall zjistila, že Parker za svou roli mnohem dostává větší honorář než zbytek hereček seriálu. Jako jediná se však rozhodla tuto situaci řešit, což vyústilo v nesnášenlivost, která trvá dodnes.

To, že herečku zášť vůči její kolegyni stále neopustila, se opět prokázalo na začátku letošního února. Představitelce Samanthy totiž tragicky zemřel bratr a Parker se rozhodla, že jí prostřednictvím Instagramu vyjádří soustrast. Cattrall však její pokus o usmíření a vyjádření soucitu odpálkovala a do odpovědi mimo jiné napsala: „Nejsi má rodina a nejsi má přítelkyně. Přestaň zneužívat tuhle tragédii, pro přiživení své falešné reputace dobráka.“

4. Kenny Baker a Anthony Daniels

Možná, že na první pohled nevíte, kdo tito dva pánové jsou, ale vsadíme boty, že budete znát jejich nejznámější role. Kenny Baker a Anthony Daniels (72) se proslavili především díky ztvárnění robotů R2-D2 a C3POHvězdných válek.

Neustálé špičkování této dvojice však nezůstalo pouze na plátně, ale oba herci se provokovali i mimo záběry kamer. Tyto provokace však během několika natáčecích dní přerostly až v nenávist a herci se tak nemohli ani vystát.

Baker dokonce označil Danielse za nejneslušnějšího člověka, kterého kdy v životě potkal. Neškodné laškování oblíbených robotů je proto jen slabým odvarem vztahu, který mezi sebou měli tito dva herci.

3. William Shatner a George Takei

Rozepře vznikaly i na palubě lodi Enterprise z původního seriálu Star Trek z 60. let. Nevraživost, která následně přerostla až v nesnášenlivost, totiž panovala mezi kapitánem lodi a jejím kormidelníkem.

William Shatner (86) a George Takei (80) se svým vztahem nikdy netajili. Rozepře mezi těmito herci se táhnou snad od samého počátku natáčení kultovního seriálu. Nikdo však neví, jak přesně jejich spor začal. Takei tvrdí, že Shatner nikdy nebyl „týmovým hráčem“ a vždy si chtěl utrhnout co nejvíce slávy sám pro sebe. Dožadoval se například, aby měl v seriálu co nejvíce scén a byl tak na obrazovkách co nejvíce. Navíc prý při natáčení předstíral, že Takeie nezná.

Shatner naopak říká, že pro něj byl Takei skutečně téměř neznámým člověkem, jelikož se během Star Treku nikdy pořádně nebavili. Přestože se v současnosti snaží oba herci celou záležitost „zahrabat pod koberec“ tím, že tvrdí, že jsou zprávy o jejich vyhroceném vztahu přehnané, něco na nich určitě bude. Shatner byl totiž jeden z mála herců původního seriálu, které Takei nepozval na svou svatbu.

2. Robert Downey Jr. a Terrence Howard

Robert Downey Jr.

Možná vás také překvapilo, že byl do role plukovníka Rhodese pro film Iron Man 2 obsazen Don Cheadle (53) a ne Terrence Howard (48), jako tomu bylo u prvního dílu. Jedním z hlavních důvodů přeobsazení nejlepšího přítele Tonyho Starka byl Howardův vztah s představitelem hlavní role Robertem Downeym Jr. (52).

Podobně jako v případě Sexu ve městě, nemohlo za nevraživost mezi těmito Hollywoodskými herci nic jiného než peníze. Howard se dokonce nechal slyšet, že ho Downey „okradl, nechal vyhodit z filmu a přestal mu brát telefony.

Howarda údajně rozzlobilo, že má Downey Jr. o tolik vyšší plat než on sám. Když se snažil zařídit si u producentů vyšší mzdu, Downey mu údajně nepomohl a přerušil s ním veškerý kontakt, což vyústilo v odchod Howarda z role plukovníka Rhodese. Ten se v podání Dona Cheadlea později proměnil v superhrdinu s krycím jménem War Machine a stal se tak jedním z hlavních jmen MCU (Marvel Cinematic Universe). Howard tak přišel o mnohem více peněz, než si vůbec mohl původně představit.

Nyní se však zdá, že se herci chtějí usmířit. „Uvědomili jsme si, že je život na takové malichernosti příliš krátký. Oba si teď slušně vyděláváme,“ prohlásil Howard v květnu loňského roku k otázce svého sporu s představitelem Tonyho Starka.

1. Ryan Gosling a Rachel McAdams

Ryan Gosling

Přestože se mohlo zdát, že jsou si hlavní představitelé filmu Deník jedné lásky Ryan Gosling (37) a Rachel McAdams (39) přímo souzení, pravdou bylo to, že se z počátku herecké duo nemohlo vůbec vystát.

Podle režiséra byl vztah obou hvězd tak špatný, že ho prý Gosling požádal, zda by nemohla roli Allie dostat jiná herečka. Nakonec se však všechno v dobré obrátilo a filmový milenecký pár se do sebe zamiloval i ve skutečnosti.

I když je Gosling od roku 2011 ženatý s Evou Mendes (44), s Rachel měl po konci natáčení Deníku jedné lásky krásný tříletý vztah. Po rozchodu o ní navíc prohlásil, že to byla jedna z největších lásek jeho života. „Náš vztah s Rachel byl ještě romantičtější než ve filmu,“ dodal Gosling. To se asi Mendes nemůže poslouchat dobře.

(tod)

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Robert Downey Jr., William Shatner, Sarah Jessica Parker, George Takei, Anthony Daniels, Kim Cattrall, Ryan Gosling, Terrence Howard, Kenny Baker, Rachel McAdams

Filmy:
Iron Man 2

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké herečky, hollywoodske celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, osobnosti, seriálové herečky, Hollywood, války celebrit, slavné seriály, vztahy osobností, vztahy herců, herecké dvojice
TOPlist