5 herců, kteří dostali výhružky smrtí

15.11.2018

Herectví s sebou nepřináší pouze peníze a slávu. Můžete si totiž být jistí, že pokud se stanete dostatečně slavnými, najdou se i tací, kteří vám váš úspěch budou hořce závidět. A mezi takovými lidmi se navíc čas od času objevují absolutní extrémy, jejichž závist může hraničit až s psychickou poruchou.

To pak může vést až k opravdu odporným činům zaměřeným proti celebritám. Čas od času se proto stane, že tito slavní a oblíbení herci dostanou výhružky smrtí. Většinou jde o plané hrozby, které jsou jen prostředkem vybití frustrace jejich autorů, ale vždy se na to spoléhat nemůžete. Přeci jen nevíte, kdo tyto anonymy psal, a může vám tak skutečně jít o život.

Showbiz vám proto nyní přináší seznam pěti herců, kteří výhružky smrtí dostali. Prozradíme vám i šílené důvody, které za těmito výhružkami stály.

5. Ellen Page – Neexistující aféra

Výhružky, které přes Twitter obdržela původem kanadská herečka Ellen Page (31), známá z filmů jako Počátek nebo Juno, přišly policii natolik závažné, že si opatřila soudní povolení pro získání dat z této sociální sítě. Twitterové vzkazy však nebyly jediným způsobem, který šílenci využívali k šikaně této herečky. Obdržela totiž i několik dopisů a dokonce i pár telefonátů, ze kterých by vám běhal mráz po zádech.

Vzhledem k takovému množství výhružek to vypadá, že musela Page provést něco opravdu strašného. No, posuďte sami. Většina Twitterových vzkazů herečce vyhrožovala kvůli jejímu domnělému (a později vyvrácenému) vztahu s hercem Alexanderem Skarsgårdem (42). Své přesvědčení tito lidé zakládali na jediné fotografii, na které se Page vedle Skarsgårda objevila.

Nehledě na to, že mezi sebou tito herci žádný vztah neměli, byly myšlenkové pochody Skarsgårdových fanynek opravdu neuvěřitelné. Pravděpodobně jim totiž nedošlo, že se zabíjením známých vašeho idolu jeho přízeň zpravidla nezískává.

4. Anna Gunn – Nech ho dealovat!

Postava Skyler ze seriálu Perníkový táta není zrovna tou nejoblíbenější. Dovoluje si totiž po svém manželovi chtít, aby přestal vytvářet a prodávat metamfetamin. Ta drzost! Přestože spousta lidí Skyler nesnáší, je potřeba mít na paměti jednu věc. POŘÁD JE TO JEN POSTAVA!

Tahle informace však zřejmě unikla lidem, kteří se herečce Anně Gunn (50) rozhodli vyhrožovat smrtí. Ano čtete správně. Existují lidé, kteří jsou natolik rozčilení tím, že se jedna smyšlená postava snaží zabránit druhé v páchání zločinu, a to natolik, že jsou ochotní spáchat zločin sami.

3. Selena Gomez – Blázni + Justin

Když vezmete v potaz, že popová hvězda Justin Bieber (24) byl jedním z prvních, kteří dokázali na Twitter nalákat miliony lidí, není divu, že je jeho fanouškovská základna na této sociální síti opravdu silná. Silná a také dost vyšinutá.

Některé jeho přespříliš oddané fanynky se totiž rozhodly poslat výhružky smrtí Bieberově tehdejší přítelkyni Seleně Gomez (26). Tu urgovaly, aby se od Justina držela dál, nebo jí zabijí. Mezi výhružnými tweety byly opravdové klenoty, jako například „Pokud Selena Gomez zlomí Justinovi srdce, zlomím jí něco já a zabiju jí bez sebemenšího slitování“ nebo „Selena Gomez je velmi blízko dlouhé a bolestivé smrti“.

Někteří lidé jí dokonce také označovali za pedofila, a to i přesto, že je tato zpěvačka a herečka v jedné osobě od Justina starší o necelé dva roky. Ach, jak ten Twitter umí být tak nehezké místo.

2. Brennock O’Connor – Smrt tomu děcku!

Co může být ještě horšího než posílání výhružek smrtí? Posílání výhružek smrtí dítěti. Přesně takové vzkazy totiž dostával mladý herec Brennock O’Connor (18), kterému je teď sice osmnáct let, ale v době natáčení páté řady seriálu Hra o trůny mu bylo jen šestnáct.

Přestože si tento seriál přímo koleduje o to, aby jím jeho diváci byli posedlí, tak to někteří z nich berou až daleko za hranice soudnosti. Jinak si totiž nemůžeme vysvětlit to, čím si musel projít mladý O’Connor. Ten totiž hrál v seriálu Ollyho, jednoho z mnoha spiklenců, kteří se rozhodnou zavraždit jednu z nejoblíbenějších postav seriálu.

Jeho zrada byla o to horší, jelikož se o něj tahle postava po velmi dlouhou dobu starala. Spousta z nás si přála Ollieho okamžitou smrt, ale někteří (jak už je v tomto článku poměrně tradicí) zašli opět příliš daleko. Začali totiž výhružky posílat šestnáctiletému herci, který je však označil za „poměrně legrační“.

1. Madonna – Nejslavnější stalker

Když jste jednou z nejslavnějších celebrit světa, už zkrátka musíte počítat s tím, že vás bude spousta lidí bezdůvodně nesnášet. Je to smutné, ale je to zkrátka fakt. V případě zpěvačky a příležitostné herečky Madonny (60) je tento fakt ještě umocněný. Případ jejího stalkera se totiž stal podobně slavným jako herečka sama.

Ne nadarmo si teď Robert Hoskins odpykává opravdu dlouhý trest. V roce 1996 byl poprvé odsouzen za výhružky smrtí, ale po patnácti letech utekl z psychiatrické léčebny a rozhodl se Madonnu vyhledat osobně. Už tohle je samo o sobě pěkně děsivé. Když pak vezmete v potaz i jeden z jeho dopisů, ve kterém psal, že si Madonnu buď vezme za ženu, anebo jí rozřeže obličej od ucha k uchu, je celá situace ještě horší.

Když ale přeskočil plot u její vily v Hollywoodu, tak ho naštěstí postřelil jeden ze zpěvaččiných ostražitých bodyguardů, a tak se musel Hoskins vrátit zpátky do ústavu. Doufejme, že tentokrát snad s lepší ostrahou než dříve.

(tod)

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
7 antifanoušků
Celebrity:
Anna Gunn, Madonna, Selena Gomez, Ellen Page, Justin Bieber

Filmy:
Hra o trůny, Juno, Perníkový táta, Počátek

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
kanadské herečky, vyhrožování, stalking, Justin Bieber ženy, stalkeři, vyhrožování celebritám, Madonna stalking, Ellen Page filmy, Ellen Page vyhružky, Madonna vyhružky, Anna Gunn filmy, Anna Gunn postavy, Anna Gunn role, Perníkový táta, Perníkový táta seriál, Perníkový táta obsazení, Perníkový táta herečky, Selena Gomez filmy, Selena Gomez tvorba, Madonna vyhružky smrtí
TOPlist