5 herců, které všichni nesnáší

16.06.2024

Ve světě hollywoodského pozlátka není nic neobvyklého, když se herci stanou miláčky publika. Téměř se stejnou pravidelností se ale stává, že herci začnou u diváků vyvolávat diametrálně odlišné emoce, ačkoliv za to často ani nemohou. Diváci si k nim zkrátka vyvinou odpor a začnou nesnášet všechno, na čem se tihle herci podílí.

V dnešním článku vám představíme pětici hollywoodských herců, kteří si z nějakého důvodu vysloužili pověst těch, které diváci zrovna v lásce nechovají. Vítejte na Showbiz.cz, kde vám dnes představíme pětici herců, které (téměř) všichni nesnáší, včetně důvodů, proč tomu tak s největší pravděpodobností je.

Jared Leto

Zpěvák kapely 30 Seconds to Mars se už v polovině devadesátých let rozhodl, že mu hudba zkrátka nestačí, a tak se pustil do záře jiných reflektorů. Za tu dobu natočil Jared Leto (52) řadu opravdu excelentních filmů, ve kterých hrál naprosto senzačně. Requiem za sen, Pan Nikdo nebo Klub poslední naděje jsou všechno opravdu vynikající filmy a Leto je v nich úchvatný.

Jeho herecký um si ale žádá poměrně velkou daň a tou je jeho „metodičnost“. Leto totiž mimo jiné proslul i tím, že během natáčení vůbec nevystupuje z role, což vedlo k řekněme „nepochopení“ například u jeho kolegů z natáčení Sebevražedného oddílu. Jeho extrémní přístup zahrnoval rozesílání bizarních a někdy až znepokojivých dárků svým kolegům, což vyvolalo vlnu kontroverze. Mnozí považují jeho chování za zbytečně přehnané a rušivé.

Leto také relativně nedávno čelil kritice za svůj výkon ve filmu Klan Gucci, kde často sklouzával až ke karikatuře. I přes jeho úspěchy v hudbě s kapelou Thirty Seconds to Mars, jeho herecký styl a osobní jednání často rozděluje diváky i kritiky.

Kevin James

Kevin James (58) je známý především díky své roli v sitcomu Dva z Queensu a komediálním filmům svého dobrého kamaráda Adama Sandlera (57). V naprosté většině svých filmů „baví“ diváky přízemním humorem a často byste v jeho výkonech nenašli špetku originality.

Kritici často tvrdí, že jsou Jamesovy filmy postavené na jednoduchých gazích a stereotypních postavách, což může být důvodem, proč se některým lidem jeho komedie zdají unavující. Navíc o něm kolují zvěsti, že se s ním nespolupracuje úplně dobře, což by vysvětlovalo, proč o něj kromě Sandlera nemá téměř nikdo v Hollywoodu zájem.

Přestože Kevin James rozhodně má své oddané fanoušky, mnoho lidí si prostě myslí, že jeho styl humoru je zastaralý a nevhodný pro moderní publikum.

Lea Michele

Lea Michele (37) získala popularitu díky své roli Rachel Berry v seriálu Glee, ale za kulisami televizního pěveckého sboru nebylo ani zdaleka vše tak růžové, jak by se mohlo zdát. Několik jejích kolegů ji obvinilo z nepříjemného chování, a někteří dokonce i z šikany. Tyto zprávy vyšly na povrch v roce 2020, kdy několik bývalých spolupracovníků veřejně popsalo její chování jako neprofesionální a hulvátské.

Michele se za své chování omluvila, ale její pověst byla nenávratně poškozena. I přes její talent a úspěchy na Broadwayi zůstává v očích mnoha diváků kontroverzní postavou, která se těžko vrací zpět do jejich přízně. Určitě je pro kariéru hollywoodské herečky/zpěvačky dobré působit jako diva, ale člověk musí znát hranici.

Gwyneth Paltrow

Oscarovou herečku Gwyneth Paltrow (51) nejspíš nemusíme moc představovat. Její filmografie mluví za vše, ať už se zaměříme na její dráhu ve filmech od Marvelu nebo její začátky v Sedm, Talentovaném paun Ripleym nebo oscarovém Zamilovaném Shakespearovi. Co už možná netušíte, je to, že je Paltrow i zakladatelkou kontroverzní značky Goop, která prodává prapodivné produkty, které mají údajně mít až zázračné účinky.

Její extravagantní pseudovědecká doporučení, jako je vaginální napařování nebo drahé detoxikační kúry, vyvolávají u mnoha lidí nedůvěru a někdy i posměch. Paltrow se navíc občas jeví jako odtržená od reality běžného života, což ještě více prohlubuje propast mezi ní a diváky. Její elitářský přístup a kontroverzní obchodní praktiky způsobily, že je mnohými vnímána jako herečka, kterou je těžké mít rád, i přes její talent a úspěchy na plátně.

James Corden

Na konec dnešního článku jsme si nechali moderátora The Late Late Show Jamese Cordena (45), který se ještě před Hollywoodem proslavil v rodné Anglii. Corden se ve svých sitcomech, talkshow i filmech prezentuje jako přátelský člověk s energickým vystupováním, nicméně za jeho veřejnou maskou se skrývá řada příběhů o jeho údajně hrubém a arogantním chování vůči personálu a kolegům.

Tyto historky v médiích kolují už léta a značně poškozují jeho obraz.  Cordenovi se je daří jen s velkými obtížemi vyvracet. Vzhledem k řadě videí, fotografií a očitých svědectví se mu to ale samozřejmě nedělá snadno. Corden se zkrátka snaží za každou cenu stát středem pozornosti a když není „po jeho“ začne se vztekat a dělat problémy.

(tod)

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jared Leto, Lea Michele, James Corden, Gwyneth Paltrow

Filmy:
Requiem za sen, Iron Man, Avengers, Glee

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
slavní herci, Gwyneth Paltrow, Jared Leto, hollywoodští herci, nesnášenliví herci, nemilost publika
TOPlist