5 filmů, které ukončily vztahy mezi slavnými herci

08.09.2021

Slavní herci se neustále musí potýkat se senzacechtivými fotografy a bulvárními novináři. Ještě horší to mají herecké páry, u kterých je zájem médií ještě násobně vyšší. Každý pisálek jim jde „po krku“ a snaží se je zachytit při nelichotivých či intimních momentech. Takový stres pak často vede k tomu, že se slavné páry nakonec rozejdou.

Rozchody slavných však mají i řadu jiných důvodů a v dnešním článku se zaměříme na jeden z nich. Posvítíme si totiž na hollywoodské filmy, které hercům a filmařům zničily jejich vztahy. Zajímá vás, které kasovní trháky rozbily dlouhotrvající partnerství? Pak se určitě začtěte do dnešního článku.

5. Titanic

Titanic je jedním z nejúspěšnějších filmů historie a dlouhou dobu si dokonce držel pozici toho nejvýdělečnějšího filmu vůbec. Hned na první pohled lze vidět obrovskou péči, kterou do filmu štáb kolem Jamese Camerona (67) vložil. Slavný režisér se však svému filmu věnoval až příliš, což se úplně nelíbilo jeho tehdejší manželce Lindě Hamilton (64).

Tahle slavná představitelka Sarah Connor z Terminátora měla však s natáčením Titanicu ještě jeden mnohem závažnější problém. Cameron totiž část své pozornosti věnoval i Suzy Amis (59), která ve filmu hrála vnučku Rose. Manželství Camerona a Hamilton vydrželo ještě dva roky, ale pak se k překvapení málokoho nakonec rozpadlo.

O rok později se slavný režisér oženil znovu (už popáté) a jeho nastávající nebyl nikdo jiný než Suzy Amis. Tohle manželství trvá dodnes, a tak se zdá, že platí „do pětice všeho dobrého“.

4. Rumový deník

Johnny Depp (58) rozhodně není příkladným partnerem. Jeho soudní pře s jeho o třiadvacet let mladší bývalou manželkou Amber Heard (35) koneckonců mluví samy za sebe. K jeho odepsání v Hollywoodu by však bývalo vůbec nemuselo dojít, kdyby v roce 2011 nenatáčel svým způsobem osudový Rumový deník.

Depp v té době žil už patnáct let s topmodelkou Vanessou Paradis (48), se kterou se sice nikdy neoženil, ale společně přivedli na svět dvě děti. Rok po natáčení Rumového deníku se však zdánlivě idylický pár rozpadl a média měla o viníkovi jasno. Depp se totiž při natáčení výše zmíněného filmu údajně zamiloval do své kolegyně, kterou byla právě Amber Heard.

Depp a Heard se zasnoubili v roce 2014 a o rok později se skutečně vzali. Jejich manželství trvalo však jenom dva roky a o problémech mezi těmito hvězdami od té doby vyšla celá řada detailních článků.

3. Životní zkouška

Meg Ryan (59) a její tehdejší manžel Dennis Quaid (67) byli svoji už téměř deset let, když herečka dostala nabídku zahrát si v thrilleru s názvem Životní zkouška po boku Russela Crowe (57). Během natáčení byli herečtí kolegové několikrát přistiženi v situacích, které se pro vdanou ženu zrovna nehodí, a netrvalo to dlouho, než Quaid oznámil rozvod.

Manželství těchto herců by však s největší pravděpodobností netrvalo o moc déle, ani kdyby se aféra Ryan a Crowea neprovalila. Herečka se totiž později nechala slyšet, že ji Quaid během jejich manželství několikrát podváděl. Ať je to, jak chce, ani tenhle vztah herečce nevydržel dlouho, jelikož se zanedlouho rozešla i s charismatickým Novozélanďanem.

Životní zkouška tak byla pro herečku skutečnou zkouškou, kterou neprošla úplně se ctí. Od té doby se oblíbené herečce dostávalo jen horších a horších rolí a v posledních deseti letech se objevila v jediném celovečerním filmu, který navíc filmové diváky ani odbornou kritiku nijak neoslnil. Dopisy z války šly do kin v roce 2015 a herečka od té doby na své řemeslo zdánlivě kompletně zanevřela.

2. Bouřlivé dny

V devadesátkách byste jen stěží hledali slavnější herecký pár, než kterým byli Nicole Kidman (54) a Tom Cruise (59). Jejich médii dopodrobna zkoumaný vztah však podle všeho vzešel z popela jiného. Když totiž společně natáčeli sportovní snímek Bouřlivé dny z prostředí automobilových závodů, byl Cruise ženatý s herečkou Mimi Rogers (65).

Cruise a Kidman však měli při natáčení Bouřlivých dnů špatně utajovaný poměr, což vedlo k prvnímu rozvodu představitele hlavní role série Mission: Impossible. Cruise a Kidman se vzali v ten samý rok, co šly Bouřlivé dny do kin, ale ani tohle manželství nevydrželo. K prozatím poslednímu Cruisovu rozvodu došlo v roce 2012, kdy se po šesti letech odloučil od své tehdejší partnerky Katie Holmes (42).

1. Mr. & Mrs. Smith

Lidé si o filmu Mr. & Mrs. Smith povídali ještě dlouho před tím, než se tenhle akčňák vůbec dostal do kin. Nebylo to kvůli tomu, že by si od tohoto snímku slibovali nějaký revoluční filmový zážitek, ale mohly za to okolnosti, které byly s natáčením spojené. Brad Pitt (57) byl ještě na začátku natáčení šťastně ženatý s Jennifer Aniston (52), ale během něj jejich manželství naprosto ztroskotalo.

Pitt se totiž zamiloval do své filmové manželky, kterou ztvárnila Angelina Jolie (46) a netrvalo to dlouho a z „Brangeliny“ se stal snad nejslavnější pár v Hollywoodu. Ačkoliv herečka dodnes tvrdí, že při natáčení aféru neměli, bez okolků přiznává, že se do Pitta na natáčecím place filmu Mr. & Mrs. Smith skutečně zamilovala.

Pitt a Jolie se nakonec vzali, ale až po devíti letech od vydání jejich nechvalně proslulého filmu. Společně navíc vychovávali šest dětí, ale v roce 2019 se i tenhle zamilovaný pár nakonec rozdělil.

(tod)

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Johnny Depp, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Meg Ryan

Filmy:
Mr. & Mrs. Smith, Životní zkouška, Bouřlivé dny, Rumový deník

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hollywoodské hvězdy, Johnny Depp film, Meg Ryan filmy, James Cameron zajímavosti, Meg Ryna role
TOPlist