5 filmových drbů, které se ukázaly být pravdivé

10.09.2022

Filmový průmysl je naprosto opředený různými pomluvami, zvěstmi a drby. V dnešní době (i díky internetu) snad neexistuje film, se kterým by se nepojila alespoň jedna konspirační teorie. V tomhle slově ale tkví ono „jádro pudla“. V naprosté většině případů jsou to skutečně pouhé teorie, které se skutečností nemají nic společného.

To ale není případ filmů, které jsme si pro vás přichystali v dnešním článku. Dnes vám totiž představíme pětici drbů, které se nakonec ukázaly jako naprosto pravdivá fakta.

Mr. & Mrs. Smith – Začátek „Brangeliny“

Dnešní článek začneme v roce 2005, kdy šel do kin akční snímek o sezdaném páru tajných agentů, kteří nevědomky pracují pro konkurenční společnosti. Nebezpečné manžele si zahráli Brad Pitt (58) a Angelina Jolie (47), kteří roli zhrzené, ale až po uši zamilované dvojice zahráli naprosto dokonale.

Jejich filmový vztah byl natolik uvěřitelný, že lidem začalo vrtat hlavou, jestli spolu „pan a paní Smithovi“ nemají něco i ve skutečnosti. Pitt byl ale tou dobou ženatý s Jennifer Aniston (53), což drby o jeho rostoucím sympatiím k Angelině Jolie ještě více rozdmýchávalo. Že nejde o pouhé pomluvy se ukázalo v roce 2005, kdy se Pitt a hvězda Přátel definitivně rozvedli.

Harry Potter – Cukrátka pro Malfoye

Využívání dětských herců je mnohdy obrovsky náročná věc. Stačí jedno dítě a musíte změnit způsob jakým natáčíte. A teď si představte, že je 90 % vašeho obsazení tvořeno dětskými herci. Přesně s tím se museli vypořádat tvůrci slavné série o Harry Potterovi. Ačkoliv v pozdějších dílech série už s herci mohli zacházet jako s dospělými, v začátcích to bylo neskutečně komplikované.

Děti jsou děti a jako takové mají i dětské choutky. Své by o tom mohl vyprávět Tom Felton (34), který si v kouzelnické sérii zahrál Draca Malfoye. Jednou z překážek, se kterou museli filmaři bojovat, byla podle různých drbů i Feltonova láska ke sladkostem. Údajně si je měl brát všude s sebou a plnil si jimi kapsy k prasknutí.

Měl to být dokonce až takový problém, že se kostyméři kvůli Feltonovi rozhodli zašít dětským hercům kapsy u hábitů, aby je neplnili různými dobrotami. Potvrzení tohoto drbu jsme se dočkali až v roce 2014, kdy jej sám Felton označil za „naprosto pravdivý“.

Sebevražedný oddíl – Nesnesitelný Jared Leto

Že je s bývalým zpěvákem kapely 30 Seconds to Mars a oscarovým hercem Jaredem Leto (50) náročné spolupracovat, je dnes bráno za nesporný fakt. Není tomu ale tak dávno, co bylo tohle tvrzení jen dalším hollywoodským drbem, kterému nikdo moc nevěřil. Zvěsti o jeho chování na place byly často zdánlivě přitažené za vlasy.

Zlom přišel až v momentě, kdy o Letově chování začali veřejně mluvit i jeho herečtí kolegové. Leto se totiž řadí mezi herce, kteří ani po vypnutí kamer nevystupují z role. Právě proto se během natáčení Sebevražedného oddílu¸ ve kterém hrál vyšinutého Jokera, jeho kolegové dočkali děsivých dárků jako mrtvé prase, náboje či krysa.

Sex ve městě 2 – Sváry mezi herečkami

Seriál i dvojice filmů s názvem Sex ve městě vypráví o partičce žen, které jsou kamarádkami až za hrob. Udělají pro sebe navzájem cokoliv a snad neexistuje den, který by alespoň částečně nestrávily spolu. I když mezi sebou Miranda, Charlotte, Carrie a Samantha občas mají nějaké neshody, vždy je dokáží společně překonat a být spolu zase zadobře.

To samé ale nelze tvrdit o jejich představitelkách. Ačkoliv jsou tři z nich i po tolika letech přítelkyněmi, Kim Cattrall (66), která v seriálu i filmech hraje náruživou Samanthu, nemůže vystát představitelku Carrie – Sarah Jessicu Parker (57). O jejich neshodách se začalo šuškat už během natáčení seriálu, ale skutečná povaha jejich nevraživosti vyplula napovrch až při natáčení druhého filmu.

Právě proto jsme se nedočkali třetího celovečerního snímku a Samantha chyběla i v novém spin-offovém seriálu s názvem A jak to bylo dál… Jen těžko tak lze očekávat, že se herečka objeví v jeho druhé sérii.

Spider-Man: Bez domova – Staří známí

Na konec dnešního článku jsme si nechali nejnovější drb, který se jako pravdivý ukázal teprve vloni v zimě. Tehdy měl totiž premiéru prozatím poslední sólový snímek o Spider-Manovi v podání Toma Hollanda (26). Příběh filmu se točil kolem paralelních vesmírů a poměrně brzy vyšlo najevo, že se ve filmu objeví i záporáci ze starších filmů, ve kterých si pavoučí kostým oblékli Tobey Maguire (47) a Andrew Garfield (39).

O starších představitelích Petera Parkera však nikde nebyla ani zmínka, a Maguire s Garfieldem se neobjevovali ani v žádných propagačních materiálech. Přesto však fanoušci začali rozhlašovat, že se v novém filmu určitě ukážou i oni. Všichni ale o jejich účasti na natáčení mlčeli a sdílní nebyli ani sami herci.

Že oba ve filmu hrají, vyšlo najevo ve velké míře skutečně až s premiérou filmu. Samozřejmě se na internet dostaly některé obrázky z natáčecích placů, ale i tak byla snaha filmařů utajit oba herce před širokou veřejností přinejmenším úctyhodná.

(tod)

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Tom Felton, Tobey Maguire, Angelina Jolie, Kim Cattrall

Filmy:
Mr. & Mrs. Smith, Harry Potter a Kámen mudrců, Sex ve městě 2

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, slavní herci, Hollywood, Angelina Jolie, slavné filmy, Jared Leto bizarní dárek, hollywoodské drby, americké celebrity drby, brangelina, samantha sex ve městě, konspirační teorie, teorie
TOPlist