3 zajímavosti o chystaném pokračování spin-offu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

27.01.2018

Pokračování úspěšného spin-offu ze světa Harryho Pottera s názvem Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny se kvapem blíží do kin. Listopadová premiéra na sebe nedá dlouho čekat a na povrch už vyplývají první informace. Trailer na druhý díl sice zatím nemáme, ale i tak o filmu několik podstatných věcí víme. Mimo jiné i to, že pokračování Fantastických zvířat konečně představí mladého Brumbála.

1. Jude Law v roli Brumbála

Bradavického ředitele si nezahraje nikdo jiný než skvělý Jude Law (45). To že je Law výtečným hercem si myslí i představitel hlavní role prvních Fantastických zvířat Eddie Redmayne (36). Redmayne, který ve Fantastických zvířatech hraje „magizoologa“ Mloka Scamandera, vychválil v nedávném rozhovoru Lawa téměř do nebes.

Jude Law
Zdroj: PA

 „Jude je prostě velký sympaťák, který má v sobě ale taky určitou hravost, což k Brumbálovi naprosto sedí. Navíc má ta postava hroznou hloubku, jestli mi rozumíte. A když Jude dorazil na natáčení, byl prostě perfektním Brumbálem. Bylo to přesně to, co jsem si představoval,“ hodnotí hercovo vystupování Redmayne.

2. Chybějící hravost

Je to právě ta hravost, která většině fanoušků Harryho Pottera ve filmových zpracováních u Brumbála chyběla. Richard Harris trochu té poťouchlosti v roli Bradavického ředitele předváděl, ale poté, co ho po jeho smrti vystřídal Michael Gambon (77), bylo Brumbálovo zpracování spíše vážné, než zábavné.

 

3. Každá část v jiné metropoli

Kromě ztvárnění ředitele školy čar a kouzel v Bradavicích víme i to, kde se bude druhý díl spin-offu odehrávat. New York totiž v Grindelwaldových zločinech vystřídá Paříž. Podle posledních zpráv se každý díl Fantastických zvířat bude odehrávat v jiné světové metropoli. Kam nás zavede třetí díl, však zatím nikdo netuší.

Kde byste chtěli, aby se třetí díl odehrával? Byla by třeba Praha ideálním místem pro společné soužití mudlů a kouzelníků?

Snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny bude mít českou premiéru 15. listopadu 2018.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jude Law

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
harry potter, britští herci, spin-off filmy, spin-off, Albus Brumbál, Jude Law filmy, Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, Fantastická zvířata pokračování, Albus Brumbál Jude Law, postavy z Harryho Pottera
TOPlist