3 milované celebrity, které jsou ve skutečnosti úplně jiní, než si myslíte!

27.12.2013

Vyberte se s námi na malou exkurzi mezi slavné celebrity a zjistěte, že mediální obraz hvězd může být někdy na hony vzdálený realitě. V následujícím článku se podíváme na to, jak se ve svém soukromí projevovali (uje) Elvis Presley, Clint Eastwood, nebo John Lennon. Pravděpodobně budete velice překvapeni.

1. Elvis Presley

O královi popu a miláčkovi davů s havraními vlasy si můžete myslet, že již víte naprosto všechno. Nenechte se však mýlit, protože vám odhalíme několik málo známých maličkostí, které ví jen málokdo.

Že Elvis byl obrovským milovníkem žen, to Vás jistě nepřekvapí, ale málo známý fakt je ten, že to byl velmi specifický typ žen, nebo lépe řečeno dívek. Mezi přáteli byl známý obsesí velmi mladými dívkami! Rád pro ně pořádal pyžamové party a učil je nanášet si make-up a řasenku.

Když se poprvé poznal se svou ženou Priscilou, bylo jí pouze 14 let a jemu 24. Podle přátel byl jejich vztah fyzický od prvního okamžiku. Fakt, že mu mlaďoučká Priscilla připomínala jeho matku je ještě o to bláznivější.

Nebyli to ale jen dívenky, které ukradli jeho srdce, nýbrž jeho blízký kamarád Nick Adams s nímž podle jeho nevlastní matky měl trvalý milostný poměr.

Poslední šok, který jen tak někdo nevěděl je, že jeho značka – černé havraní vlasy byly padělek. Elvis byl přirozený blonďák a vlasy si musel neustále barvit. Ach Elvisi, bylo na tobě alespoň něco opravdové?

2. Clint Eastwood

Drsného cowboye Clinta budete jen velmi těžko hledat na nějaké fotce, kde by se netvářil drsně a nedržel v ruce zbraň. Všude, kde je jeho obličej, můžete očekávat hlaveň pistole. Faktem ale je, že Clint ve skutečnosti zbraně absolutně nenávidí.

Drsný muž zákona z filmů nevynechá příležitost projevit se o tom, že držení zbraní by se mělo regulovat.

Další fakt, po kterém už se na Clinta nikdy nebudete dívat stejně je jeho nejoblíbenější činnost na světě: psaní romantických písní.

Je to tak, Clint je ve skrytu duše těžký - sladce upatlaný romantik. Napsal láskyplnou serenádu pro Madisonské mosty i finální epický muzikální závěr filmu Grand Torino. Mezi jeho hity patří: Posílám ti kytici růži. Panebože...

3. John Lennon

Zatímco milý Johnny hlásal bláboly o míru a ukazoval vztyčený ukázováček s prostředníčkem na každé fotografii, co s těmi prsty opravdu chtěl dělat bylo píchnout někoho do oka. Lennon byl agresivní idiot a sám to dokonce několikrát přiznal.

„Když jsem byl mladý, neuměl jsem se vyjadřovat, tak jsem chodil okolo a mlátil lidi. Pral jsem se a mlátil ženy“.

Nezměnil se ani, když si vzal Yoko Ono. Ačkoliv jí otevřeně podváděl a dělal si, co chtěl, Yoko se nemohla hnout na krok a Lennon s ní dokonce chodil na záchod v nahrávacím studiu, aby jí tam někdo neukradl.

Lenonův syn Julian jeho agresivní idiotství odnesl asi nejvíce. Lennon se jednou nechal slyšet, že Julian je omyl způsobený lahví Whiskey.

Když byl Lennon již starší, přišel trošičku ke smyslům a přiznal se, že bude zřejmě muset být o něco starší, aby dokázal veřejně promluvit o tom, jak zacházel jako mladík se ženami. Inu, to se nikdy nestalo a tak zemřel jako agresivní magor.

 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Clint Eastwood, Elvis Presley, John Lennon

Kategorie:
Celebrity, Skandály,

Tagy:
TOPlist