11 slavných filmů, které se vrací v roce 2018!

02.01.2018

Každý ví, že vždy bude dvojka od Deadpoolu, Strážci galaxie či X-menů, ale jsou i milované filmy, které jste netušili, že budou mít dvojku v roce 2018. Takže na comeback jakých filmů se letos můžete těšit?

Mizerové 3 - Mizerové na Věky

Díky mnoha odkládáním se na Mizery stále čeká, ale Will Smith a Martin Lawrence tento rok opravdu přijdou a přinesou nám konečně další super střílečky!

Insidious : Poslední klíč

Čtvrtá část kultovní série odhalí mraky dalších temných sil, jak jinak. Pokud se chcete bát, tento rok má pro nás opravdové chuťovky, jen čtěte dál!

Labyrint: Vražedná léčba

Maze Runner se vrací, aby uzavřel celou epickou triologii a zachránil sebe a své přátelé ve futuristické vizi. To bude zajímat vaše náctileté děti.

Sherlock Koumes

Zahradní trpaslíci jsou zpět a chybět nebudou ani postavičky Gnomeo a Julie z jedničky a přibude Johnny Depp. Jak Vás asi napadlo, hlavní inspirací je letos Sherlock Holmes. Super oddychovka pro malé děti, tu a tam i vtípek pro dospělé.

Mamma Mia 2

Těžko uvěřit, ale po deseti letech jsou zpívající hlavní hrdinky a hrdinové letos zpět. Tentokrát uvidíme dvě časové linie. První, kdy je Donna (Meryl Streep) mladá a potká tři nápadníky a druhá, kdy je její dcera Sophie těhotná a bojí se, že bude na vychovávání svého dítěte sama, jako její matka.

Husí kůže

Hororová fantasy komedie v čele s Jackem Blackem byla slušná oddechovka, pokud máte Jacka v oblibě. Letos se vrátí a vypustí do světa z knih další příšery. Šílenec, kdy už se poučí?

Očista 4: Ostrov

Pro milovníky hororů je očista dost známá frančíza. Jednou za rok je den, kdy je takzvaná očista, kdy vás kdokoliv může v klidu bez následků zavraždit. Holt lidí je na planetě moc, tak se s tím musí něco dělat. No proste klasická hororová vraždička.

Kouzelná romance 2

Jo! Super oddechový rodinný film z roku 2007 bude zpět a s ní Amy Adams jako princezna. Zřejmě její " a žili šťastně a do smrti" netrvalo zas tak dlouho.

Oni 2: Noční kořist

Liv Tyler bude letos opět vřískat a snažit se uniknout vraždícím maniakům ve filmu Oni dvě s názvem: Noční kořist. Pořádná lekačka.

The Equalizer 2

Denzel Washington se vrátí jako bývalý člen jak jinak, než elitní tajné vojenské jednotky a zmasakruje určitě zase mraky Ruských gangsterů.

Fantastická zvířata: Grindewaldovy zločiny

J.K. Rowling napsala Fantastická zvířata v roce 2001 a velkou část finančního výdělku věnovala charitě. Filmy měl jak jinak než super úspěch, a tak se etos dočkáme dvojky pod taktovkou Davida Yatese a názvem: Grindewaldovy zločiny.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Liv Tyler, Will Smith, Meryl Streep, Denzel Washington

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
TOPlist