100 nejerotičtějších filmových scén: 76. místo – Mary Louise Weller

25.02.2010

Náš seriál: 76. nejerotičtější filmová scéna: Mary Louise Weller v americkém filmu Zvěřinec časopisu National Lampoon/Animal House (1978). Jedna erotická filmová scéna každý den!

Další díly seriálu Nejerotičtější filmové scény zde!

76. nejerotičtější filmová scéna zde!


Stahujte komedii Zvěřinec časopisu National Lampoon zde!

Popis erotické scény
Bluto se pomocí žebříku dostane na úroveň okna, za nímž se zrovna vysvléká Mandy Pepperidge (Mary-Louise Weller). Dívka předstírá, že nevidí muže za oknem a klidně si sundá podprsenku! Bluto je v sedmém nebi. Odhalené vnady jsou však také to poslední, co Bluto z Mandina těla uvidí, protože vzápětí se i žebříkem zřítí dolů na trávník!

Fotky z filmu a postery


Popis filmu
Tato kultovní komedie o vyskokoškolácích na koleji šedesátých let učí, že žábavnější než univerzitu vystudovat, je užít si a přežít. Bluto (John Belushi), Vydra (Tim Matheson), Flíček (Tom Hulce) a Hromdopolice (Stephen Furst) žijí životem moderních mladých mužů a lehkomyslných studentů. Flámování je na denním pořádku, což u nich znamená občasný sex a hlavně neustálé alkoholové dýchánky a kouření jointů. Důležitá je neutuchající sranda!

Stahujte komedii Zvěřinec časopisu National Lampoon zde!

Mary Louise Weller - fotografie

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
John Belushi

Filmy:
Zvěřinec časopisu National Lampoon

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
erotické scény, metacafe, metacafe video, metacafe com, Nejerotičtější filmové scény, nejerotičtějští scény, nejerotičtější scény video, Mary Louise Weller nude, Mary Louise Weller naked, Mary Louise Weller nahoře bez, Mary Louise Weller topless, Mary Louise Weller sexy, Mary Louise Weller video, animal house film, national lampoon
TOPlist