100 nejerotičtějších filmových scén: 75. místo – Malin Akerman

26.02.2010

Náš seriál: 75. nejerotičtější filmová scéna: Malin Akerman v americko-kanadsko-německém filmu Zahulíme, uvidíme/Harold and Kumar Go to White Castle (2004). Jedna erotická filmová scéna každý den!

Další díly seriálu Nejerotičtější filmové scény zde!

75. nejerotičtější filmová scéna zde!Stahujte komedii Zahulíme, uvidíme zde!

Popis erotické scény
Harold a Kumar vejdou do domu Liane (Malin Akerman), která na ně už čeká. Po delším rozhovoru si opilá Liane rozepně košili a ukáže překvapeným pánům svá prsa! Když však na ně chce nadržený Harold sáhnout, ve dveřích se náhle zjeví muž s boulemi na čele, který vypadá jako bezdomovec. Nejprve je chce zmlátit, ale pak se sám svlékne do spodního prádla, což oba přátelé nevydrží, nechají Lianu Lianou a utečou!

Malin Akerman nahoře bez - krátký životopis a fotografie zde!

Fotky z filmu a postery


Popis filmu
Hrdiny velmi nekorektní "prohulené" komedie jsou dva naprosto rozdílní kamarádi: upjatý Harold (John Cho), který svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii, a ležérní Kumar (Kal Penn), který si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím. Odjakživa ty nejdůležitější věci rozhodují spolu.

Co se však stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kamarádi na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí.

Stahujte komedii Zahulíme, uvidíme zde!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Malin Akerman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, erotické scény, metacafe, americké celebrity, metacafe video, metacafe com, Nejerotičtější filmové scény, nejerotičtějští scény, nejerotičtější scény video, Malin Akerman naked, Malin Akerman nude, Malin Akerman nahoře bez, Malin Akerman topless, Malin Akerman video, zahulíme uvidíme, Harold and Kumar Go to White Castle, švédské herečky, švédské celebrity, malin akerman fotky, malin akerman sexy fotky, malin akerman photos
TOPlist