100 nejerotičtějších filmových scén: 72. místo – Ann-Margret

01.03.2010

Náš seriál: 72. nejerotičtější filmová scéna: Ann-Margret v americkém filmu Tělesné vztahy/Carnal Knowledge (1971). Jedna erotická filmová scéna každý den!

Další díly seriálu Nejerotičtější filmové scény zde!

72. nejerotičtější filmová scéna zde!Popis erotické scény
V krátké scéně vidíme Bobbie Templeton (Ann-Margret), která leží nahá na posteli, čte si noviny a pojídá sendvič. V záběru je vidět muže, který se myje ve sprše. Bobbie se po chvíli zvedne a jde do sprchy, kde na ni už čeká její milenec.

Ann-Margret - fotogalerie a krátký životopis zde!

Fotky z filmu a postery


Popis filmu
Plachý Sandy (Art Garfunkel) a velmi oprsklý Jonathan (Jack Nicholson) jsou dva přátelé znající se už z dob studií na vysoké škole, kteří procházejí nezávisle na sobě vleklou krizí. Jejich dlouhotrvajici rozhovory na téma sex a zkušenosti s ním neberou konce. Poté, co se objeví mladá dívka Susan, do níž se oba zamilují, se mezi nimi rozpoutává hra žárlivosti a neopětovaných citů.

Film sleduje jejich rozhovory a jednání po celé dvě desetiletí, tedy v době studií, v zaměstnání, v manželství i při častém střídání partnerek. Každý jejich pokus o navázání smysluplného vztahu končí hořkým neúspěchem a oba mladí hrdinové ve svém civilním životě vlastně úplně ztroskotávají.

Snímek divákům zprostředkovává naprosto otevřený a zároveň deprimující obraz citového světa jedné generace květinových dětí. Ve své době film vyvolal velice bouřlivé diskuze a uvést je do distribuce umožnil sexuální liberalismus pozdních šedesátých a ranných sedmdesátých let.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ann-Margret

Filmy:
Tělesné vztahy

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, metacafe, americké celebrity, metacafe video, metacafe com, Nejerotičtější filmové scény, nejerotičtějští scény, nejerotičtější scény video, švédské herečky, švédské celebrity, Ann-Margret naked, Ann-Margret ve sprše, Ann-Margret na posteli, Ann-Margret nahoře bez, Ann-Margret nude, Ann-Margret topless, Ann-Margret fotky, Ann-Margret photos, Ann-Margret nahé fotky, Ann-Margret nude pictures, Ann-Margret nude photos
TOPlist