100 nejerotičtějších filmových scén: 19. místo – Pam Grier

23.04.2010

Náš seriál: 19. nejerotičtější filmová scéna: Pam Grier v americkém filmu Coffy (1973). Jedna erotická filmová scéna každý den!

Další díly seriálu Nejerotičtější filmové scény zde!

19. nejerotičtější filmová scéna zde!Stahujte film Coffy zde!

Popis erotické scény
Coffy (Pam Grier) se sluní na lehátku u bazénu, když tu za ní přijde statný černoch. Proběhne mezi nimi lehká konverzace, která směřuje k jednomu - k vášnivému sexu! Po příchodu do pokoje Coffy nám a svému milenci odhalí svá ňadra. A sex je tímto zahájen!

Fotky z filmu a poster


Popis filmu
Zdravotní sestra známá jako Coffy (Grier) je spořádanou občankou města, která udržuje vztah s vlivným politikem Brunswickem, jehož hlavním cílem je vyřešit vzrůstající kriminalitu mezi černošským obyvatelstvem. Když se její mladší sestra předávkuje drogami a je s trvalými následky upoutána na lůžko, rozhodne se vzít Coffy spravedlnost do vlastních rukou. S její vizáží pro ní není problém vlákat muže do pasti a pak chladnokrevně udeřit. Nebude pro ní však mafián Vitroni příliš velkým soustem?

Film Coffy je typickým příkladem filmu žánru "blaxploitation". Tímto termínem se označovaly béčkové akční thrillery, které vznikaly na přelomu 60. a 70. let pro afroamerické publikum a zobrazovaly heroicko-comicsové činy černošských hrdinů.

Stahujte film Coffy zde!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pam Grier

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, erotické scény, metacafe, americké celebrity, zahraniční herečky, nahé americké herečky, metacafe video, metacafe com, Nejerotičtější filmové scény, nejerotičtější scény video, nejerotičtější scény, nahé americké celebrity, coffy, coffy film, Pam Grier nude, Pam Grier naked, Pam Grier topless, Pam Grier nahoře bez, Pam Grier nahé fotky, Pam Grier nude photos, Pam Grier video, Pam Grier photos, Pam Grier fotky, Pam Grier nude pictures
TOPlist