„Trhák“ Gottová a Gavriely: Přišlo na ně 12 fanoušků!

28.08.2010

Moderátorská dvojice Ivana Gottová (34) a Martina Gavriely (32) je vážně „miláčkem davů“. Na večírek VIP zpráv přilákaly jen 12 fanoušků!Moderátorské "kvality" obou dam jsou terčem vášnivých diskuzí skoro denně. I přes to jsme si ale myslely, že za nimi stojí alespoň pěkná řádka příznivců. Jak se ale ukázalo na večírku primáckých VIP zpráv, tak mnohem víc fandů má snad každý z nás. Pro autogram Ivany Gottové a Martiny Gavriely si za celý večer přišlo 12 lidí! To snad ani nepotřebuje komentář...Ale máme se vlastně něčemu divit? Obě dvě totiž vážně nejsou žádné „hvězdy“. A to jak v moderování tak v českém showbyznysu. Ale zatímco Martina Gavriely se alespoň snaží a dokonce můžeme vidět i postupné zlepšování jejího moderování, tak Ivana Gottová je naprosto beznadějný případ! VIP zprávy údajně vždy pouze odmoderuje a zase zmizí pryč a navíc můžeme s úspěchem pochybovat o její inteligenci.

Čtěte více: Gavriely a Gottová: Na veřejnosti předstírají souznění!

Alespoň tak soudíme podle odpovědí, které dávala přítomným novinářům. Například na otázku: „Na co máte největší talent?“ odpověděla bezelstná Ivanka, že v „masážích, a že také ráda venčí psa.“ No jestli si s tímhle vystačila na uhranutí pěvecké legendy Karla Gotta, tak to Ivana doopravdy umí udělat z nouze ctnost (napadá nás ještě jedno drsnější úsloví...).

Proboha, produkce VIP zpráv by se měla vážně zamyslet, jestli při výběru této moderátorkyy skutečně nešáhla hodně, ale opravdu hodně vedle.

Fandím
38 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Karel Gott, Ivana Gottová

Filmy:
VIP zprávy

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, Martina Gavriely, TV Prima, karel gott fotky, Martina Gavriely fotky, Martina Gavriely photos, martina gavriely sexy, karel gott photos, Ivana Gottová, ivana gottová fotky, ivana gottová photos, Martina Gavriely moderování, Martina Gavriely vip zprávy, Martina Gavriely ostuda, Martina Gavriely televize, karel gott manžel, ivana gottová kritika, ivana gottová nadržování, martina gavriely páté kolo u vozu, ivana gottová upřednostňování
TOPlist