Zpěvačka Aretha Franklin se v sedmdesáti letech zasnoubila!

03.01.2012

Soulová královna, která na jaře oslaví sedmdesátiny, překvapila nečekaným životním krokem! Aretha Franklin (69) si totiž chce vzít svého dlouholetého přítele Williama Wilkersona.

Aretha Franklin
Zdroj: wikipedia.org

Aretha Franklin (69), která byla jako první žena v historii uvedena do rock´n´rollové síně slávy a je považována za jednu z nejvýznamnějších tvůrkyň soulové hudby, šokovala své fanoušky tím, že se rozhodla vlézt na "stará kolena" do chomoutu a uzavřít třetí manželství!

Čtěte také

Americká zpěvačka, která má pět dětí, byly v minulosti už dvakrát vdaná. Jejím prvním mužem byl v letech 1961 až 1969 Ted White a druhým v letech 1978 až 1984 herec Glynn Turman. Je tedy docela překvapující, že legendární umělkyně, která navíc trpěla rakovinou slinivky břišní, hodlá 28 let od druhého rozvodu opět vstoupit do manželství.

Velkolepá svatba by se měla konat někdy v průběhu roku 2012. Aretha Fraklin si prý přeje, aby obřad proběhl netradičně - na soukromé jachtě v Miami, kdesi na floridském pobřeží. Tak snad se zadaří ...

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Aretha Franklin

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, zasnoubení celebrit, Aretha Franklin foto, soulové zpěvačky, zpěvačky soulu, zásnuby celebrit, Aretha Franklin fotky, Aretha Franklin snoubenec, Aretha Franklin zasnoubení, Aretha Franklin zásnuby, Aretha Franklin milenec, Aretha Franklin přítel
TOPlist