U Ivety Bartošové bylo opět rušno. Zasahovala policie…

12.04.2014

Teď už je zcela jasné, že s Ivetou Bartošovou není opět něco v pořádku. Podivné oficiální fotky z narozeninové oslavy, záhadné zmizení a v poslední době dokonce zásah policie u Ivety doma nevěští nic dobrého!

Iveta Bartošová
Zdroj: youtube.com

Iveta Bartošová zřejmě neoslavila své 48. narozeniny úplně v klidu a pohodě. Opět se kolem ní začínají dít velmi záhadné věci, které ještě přiživuje svým klasicky obhroublým způsobem její manžel Josef Rychtář.

Čtěte také

Tento týden totiž měla Iveta volat a psát, a to hned opakovaně, svým známým o pomoc s tím, že se „něco“ stalo. Navíc nebyla po celý týden k zastižení, což Josef Rychtář vysvětlil v jasné nadsázce s tím, že ji prý zabil a zakopal na zahradě.

A jak to tak vypadá, známý Ivetin ochránce Zdeněk Macura nelenil a podal na Rychtáře oznámení, které musela policie prošetřit. Rychtář tak musel strpět její návštěvu u Ivety doma, policie prý prohlédla dům a poté se rozloučila.

Čtěte také

I když se nyní ví, že Iveta je bezpečně živá a snad i zdravá, záhady kolem Ivety Bartošové stále nejsou spolehlivě vyřešeny. Ale budou vůbec někdy?

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Josef Rychtář, Zdeněk Macura

Kategorie:
Celebrity, České celebrity

Tagy:
TOPlist