TV Barrandov se pokusí vzkřísit koncept magazínu pro náctileté!

16.05.2012

Magazín Zóna IN 5 Angels poradí náctiletým, co na sebe, kam za hudbou a za divadlem i jak naložit s volným časem. Moderátorky, populární dívčí skupina 5 Angels, ve stylovém studiu přivítají hvězdné hosty a rozeberou s psycholožkou nejčastější trable.

in
"Moderátorky" nového magazínu!
Foto: TV Barrandov

Zábavně-publicistická relace zacílená na žáky II. stupně základních škol představuje rozmanitou skladbu tipů, rad a „cool“ vychytávek z mnoha oblastí zálib teenagerovské subkultury - móda, umění, tanec, sport, současné technologie atd. Optimisticky laděný magazín nabízí atraktivní škálu videoklipů, reportáží, her i hostů (známé idoly, zajímavé vrstevníky, odborníky), prostor, kde možno sdílet společné záliby i koníčky, uvolnit se a pobavit.

Poskytuje však i místo, kde si lze bez obav povzdechnout nad svým trápením a účinně se o něm poradit. Stmelující interaktivní prvky (ankety, soutěže s poutavými cenami, poradna, komunikace prostřednictvím webu a sociálních síti) by měly garantovat feedback mladičkých diváků.

V prvních dílech andílci Nikola, Míša, Tereza, Angee a Vendy vyzpovídají Lucii Vondráčkovou, Martina Haricha, Jiřího Mádla, Jakuba Štáfka, syna Janka Ledeckého Jonáše, dceru Dany Batulkové Mariánku Prachařovou, iluzionistu Radka Bakaláře, herečku a dabérku ságy Stmívání Ivanu Korolovou a další.

Koktejl témat ve vymazlené strážné zóně andělů, který moderuje pětice holek ze skupiny 5Angels, uvidí diváci TV Barrandov od 20. května každou neděli ráno.

Interpreti:
5angels

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, moderátorky, české moderátorky, televizní pořady, TV Barrandov pořad, televizní stanice, Zóna IN 5 Angels, Zóna IN 5 Angels pořad, Zóna IN 5 Angels TV Barrandov, Zóna IN 5 Angels magazín, TV Barrandov vysílání, TV Barrandov magazín, televizní magazíny, pořad pro teenagery, dětské kapely, pořady pro děti
Komentáře:

Přidat komentář sipka2 2 komentáře
Jméno
Email (nebude zobrazen)
Opište kód z obrázku
Captcha Captcha
  • 30.05.2012 | Tereza (nepřihlášený)
    Já myslím že jsou holky talentované a určitě jim to pujde dobře :)mají hodně fanoušků i koncertů.Pár lidí v mém okolí je má hodně rádo takže doporučují pořád at koukám

  • 17.05.2012 | dana mladá (nepřihlášený)
    No tak to zase TV Barandov šlápnul vedle :-(,dcera se na tyhle 5angel tak těšila a ony ,ale vůbec neumí zpívat ani tancovat.Na ten pořad asi nebyl žádný konkurz to musejí mít zaplacené,protože tak nenadané děti,o kterých se mluví jako o hvězdičkách jsem dlouho neviděla. Nezlobte se za můj otevřený názor,ale mám doma zklamanou 13náci letou dceru právě touto skupinou.Dana

TOPlist