Tara Reid se zase ukazuje v bikinách! Může si to tenhle kostlivec dovolit?

31.12.2014

Herečka proslavená hlavně filmem American pie, čili Prci, prci, prcičky, či v poslední době Sharkonado Tara Reid je další ze celebrit, které tráví konec roku pěkně v teple a na sluníčku a neváhají se s tím svým fanouškům pochlubit na Instagramu. Ten Tařin je plný jejích fotek v bikinách, je to ale vážně pěkné pokoukání?

Tara Reid
Zdroj: Profimedia.cz

Tara Reid je hvězdičkou tak trochu za zenitem. Je jí 39 let, přesto si udržuje vzhled mladičké školačky, hlavně díky své přeštíhlé postavě, ke které tvoří značný kontrast silikonem posilněná ňadra.

Tara však svou vyzáblou figuru s velkou radostí a chutí vystavuje, kde může, takže nás nedávno oblažila sérií fotek z dovolené na pláži, kterou strávila se svým přítelem.

Tara nešetří optimizmem a úplně se rozplývá, jak je pobyt u moře úžasný… Její hrudník, na kterém by se medici mohli učit anatomii, ale příliš nadšení nevzbuzuje…

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tara Reid

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity

Tagy:
americké herečky, zahraniční herečky, americké herečky nahé, Tara Reid foto, Tara Reid sexy foto, anorexie, hubnutí, anorektičky, Tara Reid hubnutí, Tara Reid postava, Tara Reid role, Tara Reid filmy, Tara Reid žhavé foto, anorektické celebrity, anorektické herečky, Tara Reid bikiny, Tara Reid nahá foto, Tara Reid anorexie, Tara Reid v plavkách, zahraniční herečky nahé
TOPlist