Stanislav Gross neustále mlží kolem svého zdravotního stavu

12.04.2014

Je to již nějaký měsíc, kdy se na veřejnosti ukázal nejmladší premiér v historii naší země a zároveň také člověk opředený mnoha korupčními skandály, Stanislav Gross a na první pohled bylo jasné, že zkrátka a dobře nevypadá dobře a že ho něco trápí. Evidentně však nešlo pouze o černé svědomí, ale o záhadnou nemoc.

Foto: Youtube.com

Expremiér výrazně pohubl, působil bez elánu a navíc evidentně přestal ovládat jednu ruku. Nedávno se ukázal s celou rodinou na premiéře muzikálu a spekulace opět oživil, když nemohl používat obě ruce. Na přímý dotaz pak sdělil, že se má skvěle, to samé prohlásila i jeho manželka, Šárka Grossová s tím, že Grosse pouze trápí záda.

Ale záda trápí každého druhého a takhle zbědovaně přitom nevypadá… Jako rozbuška pak působila zpráva jistého bulvárního serveru, že stav Stanislava Grosse je velmi vážný a že jeho okolí vede úmyslně dezinformační kampaň, do které jsou zapojena i některá média.

Ačkoliv nebylo nic z úst expremiéra potvrzeno, rozeběhla se zpráva po internetu, kde ji lidé zhusta komentovali rčením o božích mlýnech

Celebrity:
Stanislav Gross

Kategorie:
Celebrity, České celebrity

Tagy:
rakovina, čeští politici, těžká nemoc, nemoci celebrit, nemocné celebrity, Česko, zdraví, Stanislav Gross, Stanislav Gross zdraví, Stanislav Gross rakovina, Stanislav Gross novinky, Stanislav Gross nemoc, celebrity nemoci, expremiér, expremiér Gross, Stanislav Gross politika, česká politika, česko politici, bývalý premiér, bývalí čeští premiéři, český politik Gross, ČR, ČR bulvár
TOPlist