Stanice Fanda odvysílá seriál Hvězdná brána: Hluboký vesmír!

12.12.2012

Ve středu odvysílá televizní stanice FANDA v české premiéře první díl amerického kultovního seriálu! Hvězdná brána, kterou skalní fanoušci znají pod originálním názvem Stargate Universe, odtajní svůj "hluboký vesmír" každý všední den od 18:20.

star
Foto: TV Nova/Fanda

Série s podtitulem Hluboký vesmír volně navazuje na předchozí sérii Hvězdná brána: Atlantida a fanoušci této sci-fi ságy se mohou těšit na dvě série po dvaceti dílech. Premiérové díly bude FANDA vysílat každý všední den mimo ty, kdy bude na programu Tipsport extraliga.

V pořadí třetí pokračování série Hvězdná brána diváky zavede na palubu antické lodi Destiny. Tu jako pýchu své civilizace vypustili Antici s cílem šířit hvězdné brány po galaxiích. Lidé zjistí, že záhadný devátý zámek (chevron) na bráně může sloužit právě ke spojení s lodí Destiny, a tak se vydávají na průzkumné poslání.Brzy posádka pochopí, že jsou na palubě vesmírného plavidla Destiny uvězněni, protože loď není schopna návratu na naši planetu. Pouhý průzkum se tak promění v nekončící misi. Posádka se spojuje s každou předešle vypuštěnou hvězdnou bránou. Dochází jídlo, voda i kyslík a začíná boj o holý život. Podaří se lidem přežít na tajemné lodi a dostat se někdy zpátky na Zemi?

Jednu z hlavních rolí v seriálu ztvárnil skotský herec a držitel Řádu Britského Impéria Robert Carlyle, známý z filmů Do naha! nebo Hitler: Vzestup zla, který zde hraje podivného vědce Dr. Rushe, který není typickým klaďasem, ani záporákem, ale spíš složitou bytostí posedlou odhalením devátého symbolu Hvězdné brány.

Filmy:
Hvězdná brána: Hluboký vesmír

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, seriály, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, TV Nova, televizní seriály, zahraniční seriály, Fanda, Hvězdná brána: Hluboký vesmír foto, Hvězdná brána: Hluboký vesmír fotky, Hvězdná brána: Hluboký vesmír ukázka, Hvězdná brána: Hluboký vesmír TV Nova, Hvězdná brána: Hluboký vesmír Fanda, Hvězdná brána: Hluboký vesmír seriál, sci-fi seriály, Hvězdná brána: Hluboký vesmír sci-fi, TV Fanda
Komentáře:

Přidat komentář sipka2 3 komentáře
Jméno
Email (nebude zobrazen)
Opište kód z obrázku
Captcha Captcha
 • 12.12.2012 | Betty (nepřihlášený)
  To je sice hezké,že to dáváte,ale co my co fandu nechytneme a jsme fanoušći Hvězdné brány,budeme mít šanci ji někde vidět?Jsme 20 km od Jihlavy směrěm na Javořici a tady signál fandy není.

  • 19.12.2012 | Pan Chytrý (nepřihlášený)
   Musíš si to naladit..:D

   • 23.12.2012 | Koutný (nepřihlášený)
    Jak naladit ,když si s tím nedovede poradit televizní technik.

TOPlist