Spejer frajer Justin Bieber léčil zlomené srdce Kelly Osbourne

11.01.2014

Kde se tihle dva dali dohromady nikdo neví, ale jisté je jedno: Kelly Osbourne léčí zlomené srdce po rozchodu  u nového kámoše Justina Biebera! Zvláštní párek nepůsobí hudebně, jak by se dalo čekat, ale dal se na graffiti!

Foto: Osbourne/Instagram

Graffiti – pro někoho jen čmárání po zdech, pro Kelly Osbourne skvělý relax a pomoc pro rozbolavělé srdce po rozchodu s Matthewem Mosshartem. S tím se totiž rozešla jen před pár dny s prostým konstatováním, že to se zkrátka stává a že se prý mají stále velmi rádi, pouze už spolu nebydlí. A to to vypadalo dokonce na svatbu!

Foto: Osbourne/Instagram

Těžko říci, kde se dcera světoznámého rockera s uhlazeným Bieberem potkala, ale evidentně si rozumí a Bieber svou lásku ke sprejování předal i mladé Osbournové. Kelly se s fotkami ukázala na sociální síti a své fotky s úsměvem komentovala: „Vážně to byla sranda! Bohužel jsem toho moc zvládla. Justin je milý kluk, takže se ze mě stal další Belieber!“

Ten se pro změnu na sociální síti ani tak nevyznal z přátelství ke Kelly, ale spíš k lásce k umění: „Žijte svůj život, buďte kreativní! Umění je všude kolem nás!“, tak pravil Justin Bieber!

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Kelly Osbourne, Justin Bieber

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
TOPlist