Simona Krainová chce dítě! S Karlem!

29.01.2010

Modelka konečně promluvila o svém novém vztahu. Simona Krainová (37) v rozhovorech dlouho nereagovala na otázky ohledně jejího vztahu s podnikatelem Karlem Vágnerem.

Teď už konečně promluvila a v rozhovoru pro Blesk se dokonce nechala slyšet, že s ním chce dítě! Simona si asi uvědomila, že jí tikají biologické hodiny. Zatím se ale s Karlem nedohodla, kdy jí to dítě udělá. Jen aby nebylo pozdě, Simono!

Simona však byla stejně nesdílná, co se týče svého partnera Kalra Vágnera. Řekla jen to, že spolu žijí v jedné domácnosti a že je moc šťastná. Takový rozhovor bychom si klidně mohli vymyslet a nic by se nestalo.

V současné době si Simona užívá zaslouženého volna. S Karlem navštívili Mexiko a pak strávili týden v Paříži. Třeba tam počnou dítě!

Galerie k článku

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová, Karel Vágner ml.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, herečky, České celebrity, topmodelky, Simona Krainová fotky, české herečky, blesk.cz, Blesk, dítě, Simona Krainová photos, biologické hodiny
TOPlist