Seriál První republika se vrací

30.03.2016

Zamilovali jste si výpravný seriál České televize První republika? Pak po něm už nemusíte smutnit, naplánováno je totiž natáčení nových osudů jejích hrdinů.

Foto: Česká televize (2x)

Natáčet by se mělo od letošního listopadu, mělo by jít o třináct nových dílů, které bude opět režírovat Biser A.Arichtev. Podle producenta seriálu bude na co koukat:  „Dotkneme se i historicky signifikantních okamžiků, ať už to budou oslavy desátého výročí existence republiky, ženská emancipace ve dvacátých letech, rozvoj automobilismu nebo postavení legionářů v poválečné ekonomice a společenském životě. Naší ambicí bude v každém díle přinést vedle samotného příběhu i výrazný vizuální zážitek."

Nové díly seriálu by nás měly zavést do roku 1928, Jaroslav Valenta se vrátí z vězení, chce získat dobrou pověst zpět, ale v rodinném podnikání o něj nikdo nestojí. Jeho bratr vede povoznictví, těží z kontaktů, které za války získal. Do seriálu se vrátí Jan Vlasák (73) v roli Aloise, který se předtím přesunul na venkov. V seriálu opět uvidíme ještě Markétu Plánkovou (37) a Veroniku Arichteva (29), která se prý už nemůže dočkat, že bude opět spolupracovat se svým manželem. 

Trailer výpravného seriálu ČT z roku 2014

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Vlasák, Markéta Plánková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity

Tagy:
seriály online, české herečky, čeští herci, české seriály, nové seriály, seriál První Republika, Česká televize novinky, První republika, seriály České televize, Česká televize produkce, První republika trailer, První republika youtube, První republika ukázky, české seriály online, seriály novinky, připravované seriály
TOPlist