Pár snů se zasnoubil! Překrásná Sofia Vergara si hodlá vzít Joe Mangianello!

01.01.2015

Nejlépe placená americká televizní herečka Sofia Vergara (42) se bude podruhé ve svém životě vdávat! Po mladickém úletu v pouhých osmnácti letech si tentokrát vezme o čtyři roky mladšího herce Joe Manganielliho (38), jednoho z nejvyhledávanějších amerických starých mládenců!

Foto: Profimedia.cz

Osmatřicetiletý Joe Manganielli známý ze Spidermana, nebo třeba seriálu Jak jsem poznal vaši matku, požádal svou přítelkyni o ruku na Boží  hod. Pár trávil svátky u moře na Havaji, takže k žádosti o ruku měl Joe tu správnou scenérii a není se čemu divit, že Sofia řekla sladké ano.

Sofia má dokonce dvaadvacetiletého syna Manola, který vznikl ze svazku se spolužákem ze střední školy. To Joe je zcela „nepoužitý“, svobodný a bezdětný. Pár spolu randí od července a zatím to vypadá na obrovskou idylku!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sofia Vergara, Joe Manganiello

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
americké herečky, seriálové herečky, americký bulvár, americké seriálové herečky, Sofia Vergara zásnuby, Sofia Vergara partner, Sofia Vergara snoubenec, Sofia Vergara foto, Sofia Vergara fotografie, Sofia Vergara herečka, Sofia Vergara role, Sofia Vergara seriály, Joe Manganielli zásnuby, Joe Manganielli foto, Joe Manganielli fotografie, Joe Manganielli online, Joe Manganielli role, Joe Manganielli partnerka
TOPlist