Oldřich Kaiser se na festivalovém večírku dostal do laufu!

07.07.2012

Herec a bavič Oldřich Kaiser (55) se na pátečním večírku v restauraci Diana plazil na pódium a každého chtěl líbat. Oldřich Kaiser prý už přijel na letošní filmový festival do Karlových Varů ve velmi dobré náladě.

Oldřich Kaiser
Zdroj: wikipedia.org

Na včerejším večírku společnosti RWE to ale opět rozjel naplno. S každým se prý vítal, jako by ho neviděl dvacet let a skvělá atmosféra ho zřejmě vyburcovala natolik, že předvedl i číslo, při kterém se plazil na pódium.

Na pódiu zrovna promlouvala k návštěvníkům večírku sympatická herečka Vica Kerekes, která představovala nový film, ve kterém ztvární jednu z hlavních rolí. Olda se prý doplazil až k mikrofonu a začal s ní mluvit maďarsky. Herec se předváděl tak usilovně, až ho nakonec musela z pódia sebrat přivolaná ochranka.

Oldřich Kaiser se ale dokázal bavit i normálně a v duchu etikety. Nejvíce si rozuměl s režisérkou Marií Poledňákovou, se kterou se prý bavil celý večer. A když přišla chuť na tanec, tak vyzval dalšího skvělého herce, Ivana Trojana. Otázkou zůstává, jestli byl Oldřich chvílemi jako utržený ze řetězu kvůli atmosféře festivalu nebo jestli mu náhodou trochu nepomohl alkohol.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Oldřich Kaiser

Kategorie:
Celebrity, České celebrity

Tagy:
Celebrity, České celebrity, domácí celebrity, karlovy vary, alkohol, herci, večírky, opilí herci, čeští herci, opilost, filmový festival, Oldřich Kaiser alkohol, Oldřich Kaiser, Oldřich Kaiser v laufu, Oldřich Kaiser plazení, Oldřich Kaiser večírek, Oldřich Kaiser vyváděl, Oldřich Kaiser festival, filmový festival Karlovy Vary, restaurace Diana
TOPlist