Lindsay Lohan upadla do bezvědomí! Zase drogy?

18.06.2012

Americká herečka prý nějak nezvládla náročné natáčení životopisného filmu o Elizabeth Taylor! Lindsay Lohan (25) si jen chtěla na chvíli schrupnout a najednou byla mimo tento svět!

Lindsay Lohan
Zdroj: Profimedia.cz

Lindsay Lohan (25) si prý v posledních dnech svým přátelům stěžovala, že se cítí vyčerpaná. Únava se pak asi naplno projevila o víkendu, kdy byla nalezena v hotelovém pokoji v bezvědomí. Populární skandalistka totiž nereagovala na telefony, a tak do jejího pokoje vtrhli zaměstnanci hotelu, kteří pak hned zavolali záchranku.

Čtěte také

Její mluvčí ihned vyloučil, že by za ztrátu vědomí mohly drogy nebo alkohol, kterým Lindsay tak ráda holduje. Herečka prý pracovala opravdu tvrdě (dokonce ráno vstávala a večer chodila zase spát - pozor, ironie), což se údajně podepsalo na jejím zdravotním stavu. Chudinka malá - a co mají říkat lidé, kteří rubou stromy v lese?

Čtěte také

Lékaři nakonec zjistili, že nešlo o bezvědomí, ale jen o velmi hluboký spánek. Vyšetření ukázalo, že herečka je jen extrémně vyčerpaná a částečně dehydratovaná. No, zaplaťpánbu, co bychom si počali, kdyby nám najednou odešla?

Lindsay Lohan aspoň poprvé v životě ví, co znamená fakt makat. Práce holt nejsou jen večírky a fetování!


Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Lindsay Lohan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
Celebrity, Skandály, zpěvačky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, americké zpěvačky, zahraniční herečky, skandály celebrit, Lindsay Lohan foto, youtube video, Lindsay Lohan fotky, youtube com, Lindsay Lohan video, Lindsay Lohan alkohol, Lindsay Lohan chlast, Lindsay Lohan sexy, Lindsay Lohan Playboy, Lindsay Lohan zdraví, Lindsay Lohan natáčení, Lindsay Lohan únava, Lindsay Lohan bezvědomí
TOPlist