Iveta Bartošová už zase chystá megacomeback!

25.10.2012

Zpěvačka se pokusí vrátit na výsluní pomocí megakoncertu v Lucerně, kde bude mega fanoušků! Zatímco sama Iveta Bartošová (46) září meganadšením, její kolegové uzavírají sázky o vysoké částky peněz, že tahle megaveselice bude stejně na poslední chvíli zrušena!

Iveta Bartošová
Zdroj: TV Barrandov

Iveta Bartošová (46), která je v současnosti hvězdou reality show TV Pětka, plánuje tzv. megakoncert, jenž se má uskutečnit v prosinci v pražské Lucerně. Zpěvačka nakopnutá zájmem o svou osobu prý na sobě tvrdě maká a slibuje, že vystoupení bude - jakože se Iveta B. jmenuje!

Jen poznámka k termínu megakoncert - jde o zvláštní pojem, který se používá v případě, že dotyčná celebrita už neví, jak by na sebe upozornila a tímto názvem chce upoutat pozornost, aby lidé nabyli falešného dojmu, že půjde o něco fakt velkého ...

Čtěte také

Zlí a pesimističtí jazykové - a tentokrát můžeme konkrétně jmenovat - jsou to třeba skladatel Ondřej Soukup nebo producent Petr Šiška ovšem tvrdí, že se koncert nakonec stejně neuskuteční. Jejich skepse pramení z pověsti psychicky labilní osůbky, kterou si kráska za ta léta v šoubyznysu vytvořila!

Čtěte také

Iveta Bartošová, která se zřejmě zase nalokala rajského plynu, je však plna optimismu a všem pochybovačům vzkazuje, aby vydrželi až do konce a teprve pak ať řeknou svůj názor, na který je prý moc zvědavá. No, my svůj názor můžeme říct už teď: Není toho "mega" už příliš?

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Iveta Bartošová fotky, Iveta Bartošová foto, Iveta Bartošová zpěv, Iveta Bartošová sexy, Iveta Bartošová comeback, Iveta Bartošová koncert, Iveta Bartošová návrat do šoubyznysu, Iveta Bartošová reality show, Iveta Bartošová sázky, Iveta Bartošová komedie, Iveta Bartošová Lucerna
TOPlist