Inna Puhajková byla ozdobou Supermiss 2009

17.12.2009

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra se zúčastnila soutěže krásy. Modelka Inna Puhajková (23) si nenechala ujít finále Supermiss 2009.

Inna byla patronkou jedné ze soutěžících, a tak se musela osobně zúčastnit finálového večera. Večerem provázel starý matador Jan Čenský a zúčastnily se ho i další celebrity. Miss ČR 2008 Zuzana Jandová zazpívala společně s Petrem Kotvaldem, s nímž soutěžila v pěvecké show ČT Duety. Na chvíli se tu objevily i Renata Langmannová, Lucie Váchová nebo Mirka Košťanová. Největší pěveckou hvězdou byla však bezesporu Helena Zeťová.

Inna přiletěla do Prahy z Milána, kde má v současné době asi nejvíce pracovních příležitostí. Svého přítele Jaromíra Jágra modelka příliš často nevidí, protože Jaromír hraje v Rusku zuřivě hokej a bude hrát i o Vánocích.

Soutěž krásy Supermiss se od jiných klání odlišuje údaně tím, že nejde primárně jen o krásu, ale také o to, aby dívka něco zajímavého uměla. Jednalo se už o třetí ročník této mediálně méně známé soutěže, kterou pořádá producent a automobilový závodník Tomáš Vavřinec.

Vítězkou a majitelkou zbrusu nového vozu Audi A3 bya vyhlášena Jitka Routnerová (24) z Kadaně. Na druhém místě se umístila dvacetiletá studentka Alena Klapková a druhou vicemiss se stala Šárka Cojocarová.