Herec Jason Lee se raduje - stal se potřetí otcem!

27.06.2012

Hvězda seriálu Jmenuju se Earl se dočkal druhého syna! Jason Lee (42) dal svému třetímu potomkovi, který se narodil už v sobotu 16. června v Los Angeles, jméno Sonny Lee.

Jason Lee
Zdroj: sagindie, wikipedia.org

Jason Lee (42), který se proslavil též jako Dave z filmové série Alvin a Chipmunkové, je podruhé ženatý a se svou manželkou Ceren Alkac má skoro čtyřletou dceru Casper. Herec byl poprvé ženatý v letech 1995 až 2001 s fotografkou Carmen Llywelyn, ale jejich manželství zůstalo bezdětné. 

Herec však nelenil a ještě před druhým sňatkem zplodil s herečkou Beth Riesgraf (33) dnes osmiletého syna, který nosí bizarní jméno Pilot Inspector. Nakonec však Jason Lee však pochopil, že to není ta pravá, s partnerkou se rozešel a v srpnu 2008 pojal za ženu svou současnou manželku.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jason Lee

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, Jason Lee foto, Jason Lee fotky, Jason Lee otec, Jason Lee táta, Jason Lee filmy, Jason Lee seriál, Jason Lee rodina, Jason Lee manželka, Jason Lee partnerka, Jason Lee narození syna, Jason Lee syn
TOPlist