ExVyvolená Nikol Trojanová se zasnoubila za fešáka a modela Daniela Vojtěch!

27.04.2014

Nikol Trojanová (23) oslavila teprve 23. narozeniny, ale přesto by se už ráda viděla jako vdaná paní. Nedávno se totiž zasnoubila s krásným modelem s ostře řezanou Danielem Vojtěchem!

Nikol Trojanová
Zdroj: Facebook / N. Trojanová

Daniel Vojtěch (22) není ve světě showbyznysu žádným nováčkem. Původně se živil jako barman, ale v současné době si získává renomé i jako model.

Nedávno třeba nafotil velmi sexy sérii s Filipem Jankovičem pro rakouský magazín Vangaardist, kde se oba producírují polonazí v tělocvičně… Jednou byl dokonce spojován s Mahulenou Bočanovou (47), které dělal doprovod na jistý večírek.

Spolu randí teprve od začátku ledna, ale Daniel ji prý již požádal o ruku a nadšená Nikol souhlasila. Jakpak asi jejich zasnoubení a případně manželství dopadne? Mají oba ve svých dvaceti letech dost rozumu a moudrosti, aby jejich svazek vydržel?

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Daniel Vojtěch, Nikol Trojanová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity

Tagy:
České celebrity, exvyvolení, zasnoubení, český model, čeští modely, Nikol Trojanová zasnoubení, Nikol Trojanová svatba, Nikol Trojanová milenec, fešáci, Nikol Trojanová vztah, Nikol Trojanová novinky, Nikol Trojanová snoubenec, Nikol Trojanová manžel, Daniel Vojtěch Trojanová, Daniel Vojtěch model, Daniel Vojtěch foto, Daniel Vojtěch fotky, Daniel Vojtěch zasnoubení, čeští Vyvolení, Vyvolení Česko
TOPlist