Božská Miranda Kerr se svlékla pro květnové vydání magazínu GQ!

10.04.2014

Australská topmodelka miluje ženské tělo a to své samozřejmě také. A velmi ráda se svými odhalenými křivkami pochlubí. Focení si vzal na starost uznávaný fotograf Mario Testino a vznikly opravdu nádherné fotky. A to hlavně díky přirozené kráse tohoto bývalého andílka Victoria's Secret.

Miranda Kerr
Zdroj: Mario Testino, GQ

Miranda Kerr se kromě focení také rozpovídala o svém milostném a sexuálním životě. Nedávno přiznala svou bisexualitu a dodala, že by v budoucnu nevyloučila vztah se ženou. Také přiznala, že od doby, co se rozvedla s hercem Orlando Bloomem a žije sama, tak dostala od některých žen přímo šílené a absurdní návrhy.

Čtěte také

Miranda je divoká a nespoutaná žena a její fanouškovská základna je velmi rozsáhlá. Není tedy divu, že když je teď "singl", tak dostává spoustu návrhů, z nichž "některé by jste neviděli ani ve filmech", jak sama dodává.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miranda Kerr

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, nahé modelky, krásné ženy, topmodelky, nahé fotky, nahé ženy, nude models, Miranda Kerr nude, australské modelky, Miranda Kerr nahé fotky, magazín GQ, Miranda Kerr nude pics, Miranda Kerr focení, miranda kerr, Miranda Kerr GQ, GQ
TOPlist