Anna Geislerová: Opravdu opustila manžela a odešla k milenci?

24.04.2012

Oblíbená herečka prý tráví veškerý volný čas po boku staršího muže! Anna Geislerová (36) byla se svým milencem přistižena poprvé už minulý měsíc při odchodu z narozenin Jiřího Bartošky.

Anna Geislerová
Zdroj: ShowBiz.cz

Anna Geislerová (36), která společně se svým manželem Zdeňkem Janáčkem vychovává dvě děti - Bruna Fidelia (8) a Stellu (4), je podle médií svému muži nevěrná. Ale možná nejde o úplnou nevěru, ale jen o vztah dvou lidiček, kteří mají k sobě tak nějak blízko a tráví spolu hodně času ...

Oním tajemným mužem není žádný starší herec, ale jakýsi podnikatel jménem Martin Shenar (48), který v Česku vydává několik společenských časopisů a podniká v realitách. Zřejmě zámožný a uměnímilovný pán má za sebou nepodařený vztah a vychovává jedno dítě. Takže si nejspíše povídají o výchově dětí a předávají si zkušenosti z této branže!

Čtěte také

Anna Geislerová se pochopitelně odmítá k údajné nevěře vyjadřovat, ale její tisková mluvčí (WTF - Anča má tiskovou mluvčí???) prohlásila, že "touto zprávou není opravdu nikdo ze zúčastněných zaskočen". Tak to jsme asi jediní ... Inu, umělci - jsou jako včelky dělnice - létají z květu na květ!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna Geislerová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, podnikání, Anna Geislerová fotky, Anna Geislerová sexy, nevěry celebrit, Anna Geislerová foto, nevěra celebrit, Anna Geislerová nevěra, Anna Geislerová rodina, Anna Geislerová manželská krize, Anna Geislerová rodinné problémy, Anna Geislerová manžel, Anna Geislerová přítel, Anna Geislerová milenec
TOPlist