Angelina Jolie míří na další operaci kvůli prevenci rakoviny!

13.03.2014

Je to již skoro rok, kdy herečka Angelina Jolie značně rozbouřila vody, když oznámila, že si nechala odstranit obě prsa, když se obávala rakoviny. Je vidět, že prevenci bere Angelina skutečně vážně, jelikož nyní míří na další operaci, tentokrát si nechá odstranit oba vaječníky.

Angelina Jolie
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org

Matka Angeliny Jolie zemřela, když byla ještě herečka velmi mladá, což jí pochopitelně otřáslo. A vzhledem k tomu, že byla u Angeliny nalezena smrtící mutace genu, který právě rakovinu prsou a ženských rozmnožovacích orgánů způsobuje, herečka se rozhodla, že svých šest dětí takto hrůzné zkušenosti nevystaví, takže si raději veškeré orgány, kde by mohlo být rakovinné bujení spuštěno, odebrat.

A právě to způsobilo ve světě lavinu, k tomuto kroku se najednou potřebovali vyjadřovat všichni a v některých případech nešlo vůbec o hlasy pochvalné.

Čtěte také

Nyní se Angelina vyslovila, že ji ještě čeká právě tato operace, protože má stále poloviční šanci, že na ni rakovina vaječníků dolehne. Takže Angelině přejeme, aby byla operace i rekonvalescence co nejsnazší a mohla se včas vrátit k péči o svoji početnou dětskou družinu a k točení hollywoodských trháků!

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie, Brad Pitt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
rakovina, operace, nemoci, celebrity rakovina, Angelina Jolie vaječníky, Angelina Jolie rakovina, Angelina Jolie operace, Angelina Jolie operace rakovina, Angelina Jolie operace vaječníků, Angelina Jolie novinky, Angelina Jolie zprávy, rakovina vaječníků, prevence rakoviny, rakovina u celebrit
TOPlist