Ajajaj! Charlie Sheen prý vyhrožoval kamarádovi, že mu ustřelí hlavu!

18.11.2012

Není nad to, když si lidé naplno řeknou, co k sobě doopravdy cítí! Charlie Sheen (47) dal o sobě zase vědět a my jsme za to rádi! Je ale velká škoda, že ta jeho připomínka opět smrdí kriminálem!

Charlie Sheen
Zdroj: wikipedia.org

Charlie Sheen (47) má s vyhrožováním lidem a střílením či hrátkami se zbraněmi bohaté zkušenosti. Už v roce 1990 omylem postřelil svou přítelkyni Kelly Preston, pak v roce 2009 vyhrožoval nožem své manželce Brooke Mueller a před dvěma lety zase mával mačetou na střeše filmového studia a svému producentovi vzkazoval, že mu nepřeje nic jiného, než bolest!

No, a teď vyšlo najevo, že prý herec po jedné ostré hádce svému společníkovi sdělil, že ho zastřelí. Zdá se, že to Charlie Sheen myslel asi fakt vážně, protože jejich společnému příteli později poslal SMS, v níž napsal: „Ustřelím mu hlavu s mou zbraní Super 90.“

Čtěte také

Společník se prý vyděsil, protože takhle konkrétní (čili co mu ustřelí a čím) herec ještě nebyl. Ale vzhledem k tomu, že žalujícím je člověk propuštěný z armády kvůli několikanásobnému porušení podmínky, je možné, či pravděpodobné, že chce jen vydělat prachy na slavném jménu. 

Pravdou je, že Charlie Sheen se sice občas chová dost nestandartně, ale lidi nezabíjí. Vážně ne ...

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Charlie Sheen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity

Tagy:
Celebrity, Skandály, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, skandál, Charlie Sheen fotky, Charlie Sheen napadení, Charlie Sheen problémy se zákonem, Charlie Sheen foto, Charlie Sheen agresivita, Charlie Sheen zuřivost, Charlie Sheen večírek, Charlie Sheen drogy, Charlie Sheen alkohol, Charlie Sheen magor, Charlie Sheen přítel, Charlie Sheen vyhrožování, Charlie Sheen kamarád, Charlie Sheen policejní vyšetřování
TOPlist